2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282084 بازدید | 36895 پست
عالیه عزیزم😍😍😍😍نمونه ای شما😘

قرربون تو برم سانازجوووون مرسی که انگیزه میدی 😍😍😘😘😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
فدااات عزیزم 😍😘 وااای چه همه تعریف کردی 😊😅😅😘😘

تعریفی را باید تعریف کرد🙃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂أه حداقل کالاریت را کمتر ببند دیگه نخور چیزی.. ورزش های هوازی هم حتما داشته باش.. فردا ...

دیگه نمیخورم چشم.....از دست چی؟؟؟؟😂😂😂

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
تعریفی را باید تعریف کرد🙃

واقعااا ممنونم که اینقدررر انرژی مثبت می فرستی سمتم🥰😚 

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
دیگه نمیخورم چشم.....از دست چی؟؟؟؟😂😂😂

😂😂😂😂

مثلا خاستم خلاصه بنویسماا.. اول صبح قبل وزنکشی یه سر جایی باید بری واسه تخلیه ی بارِ کامیون ... افتااد😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😂😂😂😂 مثلا خاستم خلاصه بنویسماا.. اول صبح قبل وزنکشی یه سر جایی باید بری واسه تخلیه ی بارِ کامیو ...

آره افتاد ننه 😂😂😂👍👍👍👍

خدا نکشتت سمیه😂😂😂

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
هنوزپری نشدم😢سردرددارم😔

اگه نزدیک پری هستی و درد داری، امکان داره، زودتر علایمش اومده باشه، 

گل گاو زبون دم‌کن بخور واسه سردردیت خوبه گلم..

به شوهرت بگو یواش یواش با دستاش سرت را ماساژ بده از پشت گردن به سمت سر و دو طرف شقیقه

آره افتاد ننه 😂😂😂👍👍👍👍 خدا نکشتت سمیه😂😂😂

🤓😁

زعفرون می خورم،شب گل گاوزبون دم می کنم.به خدادل دردخیلی بهتره تاسردرد

من بیشتر وقتا سردردیم را با همین ماساژ دادن اروم میکنم... حتما امتحان کن گلم

2706