2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281438 بازدید | 36895 پست
سلام عزیزم من رنگ پرو فایل  فقط عوض میکنم خودم پیش میرم با گروه پیش نمی رم ابی هم ک بودم سرگ ...

چرا با گروه پیش نمیری ؟

فضولم خودتی 🤣🤣🤣

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش#  

@zizigoli    

جون دلم سلام من الان بیکار شدم گزارش بنویسم ۱ ساعت پیش پیام دادم گفتم اخطار نگیرم شاید نشد از بعدظهر تادالان بیکار نبودم الان تازه نشستم

صبحانه.. چای خرما  ۴۰ کالری

ناهار ..۵۰ گرم کله پاچه..۳ کف دست نون لواش..  ۳۳۶ کالری

شام..جوجه کباب.۱ لیوان دوغ..۵۰۳ کالری

میان وعده..خربزه   ۵۵ کالری

مصرفی..۹۷۴ 

مجاز..۱۲۰۰

اب ۶ لیوان

ورزش نداشتم ولی کار کردن تا دلت بخواد عزیزم

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
@فندق_فسقلی   فاطمه جون این فرزندمم بپذیر😊😊 @عسل9669   عزیزم شما گروهتون عوض میشه ...

خیلی این چند وقت برام زحمت کشیدی ممنونم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
@sepiiiiiideh        @زیتون_پرورده ‍ @دیانا      @pari95 &n ...

سلام عزیزم خوش برگشتی 

خودت خوشگلی مبوسی علوسی

بعدشم اون چه طرز تگ گردنه منه🙄😁😁😁😁

این حلوا ها چی میگه الههههههههههه

خدا چیکارت نکنهچند وقته دلم حلوا میخواد

حاجت روا شی گلمممممم🤩🤩🤩😍😘😘😘😘

اوه اوه فرزندای بنفش من بیاین در آغوشم زرد بشین💛💛 @عسل9669     خوش اومدی فرزندم💖

ممنونم مرسی نن جونم 😂😂😍😍

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2740
سلام عزیزکم چه عالی چه برنامه قشنگی😍😍😍 هیچ ایرادی نداره ....مثل همیشه باریکلا💖💖💖

دورت بگردم فاطمه جووونم♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
اینه رو شکستم🙃🙃🙃🙃 فدات عزیز چقدر کم کردی این هفته

این هفته پری وَبودم.. نتونستم خوب ورزش‌ کنم.

۱۰۰ گرم ناقابل کم کردم😂😂😂🤦‍♀️

شدم۵۴/۹۰۰

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
صابون رو خوب اومدی ایول  شو هندی متنفرم☀️😂😂😂 اهنگ بدون کلام بزار یوگا برو تو محرم🤔🤔🤣🤣

یوگام نمیادش😆😆😆😆😆 

من فقط بع خاطر انگیزه نگاه میکنم شوی هندی... اون جایی که خیلی خسته میشم ، یه نگاهی به شکم و کمرشون میکنم... بعدش یه نگاه به شکم خودم،،، چندتا چشم قوره میرم بهش..... بعدشش ادامه ی حرکات😆😆😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم خوش برگشتی  خودت خوشگلی مبوسی علوسی بعدشم اون چه طرز تگ گردنه منه🙄😁😁😁😁 این ح ...

فقط اون تک کردن الهه🤣🤣🤣🤣

دیانا خالی را زده بقیش را گفته الان یادم نی،،،  سری بعد که بیام کاملش میکنم.. نقطه چین....

😆😆😆😆😆😆😆😆

@بامدادخمار          کار امروز را به فردا مسپار 😂😂😂😂

سلام سلام  گزارش#   @فندق_فسقلی     صبحانه خرما شکر چای پنیر نان ۲۴۷ کالر ...

سلام عزیزم...عالی نوش جونت

سیب زمینی سرخ کرده خوب نبود...۲ق پلو شب هم خوب نبود...

بقیش عالی باریکلا💛💛💛💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706