2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282086 بازدید | 36895 پست
سلام گلم...این چالش میگه فقط یه وعدتون رو سبک بخورید ...صبحانتو بخور ..حالا یا شام یا ناهارتو سبک بخ ...

چشم گلم ببخش یه نیم ساعت دیگه گزارش میدم همین الان رسیدم خونه 😪😪😪

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم چرا آخه؟ نکنه اب کم میخوردی یا شاید ناخنک میزدی ؟ اشکال نداره بیشتر رعایت کن درست میشه گ ...

راستش هر دو 

حتما حتما بیشتر رعایت میکنم نمیخوام هدفمو بیخیال بشم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
سلام بچه ها میشه منم عضو بشم؟؟

سلام

قوانی تاپیک را بخونید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4550122/توضیح-برنامه-رژیم-و-نکات-مفید-مخصوص-گروه-لاغری-بامداد-خمار

خودتون فعلا طبق تاپیک‌پیش‌برید... ۱ مهر عضو‌ جدید

میگیریم🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@دیانا24    

گلم‌ با خواهرت صحبت کردم، گفتن که اعلام وزن و سایز نمیکنی! بازم برات صبر‌میکنم‌که تصمیم بگیری‌که جیکار میکنی، تو‌گروه میمونی یا میری تثبیت!

یه اخطار هم گرفتی😊❌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@دیانا24     گلم‌ با خواهرت صحبت کردم، گفتن که اعلام وزن و سایز نمیکنی! بازم برات صبر ...

سلام عزیزم

من رنگ پرو فایل  فقط عوض میکنم

خودم پیش میرم با گروه پیش نمی رم

ابی هم ک بودم سرگروه نداشتم در جریان بودی ک

اخطار هم فدای سرت😘

سلام گلم...این چالش میگه فقط یه وعدتون رو سبک بخورید ...صبحانتو بخور ..حالا یا شام یا ناهارتو سبک بخ ...

سلام سلام 

گزارش#  

@فندق_فسقلی    

صبحانه خرما شکر چای پنیر نان ۲۴۷ کالری 

ناهار ۷ ق پلو و ۱۵۰ گرم خورشت قیمه و یه لیوان دوغ و یه لیوان ماست ۶۴۷ کالری

شام ۸ قاشق خورشت دوقاشق پلو و نصف لیوان دوغ۲۸۷ کالری

میان وعده هندونه خربزه انگور سیب زمینی سرخ کرده خرما۳۱۸ کالری

دولیوان شیر مجاز خوردم 

کالری مجاز ۱۵۸۰ تا از امشب 

مصرفی۱۵۰۰ کالری

قاشق های خورشت امشبمو چشمی حساب کردم چون مهمون بودم نشد از رو پلو جدا کنم خورشتو 😑😑

بوس تامام‌😚😚😚

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
سلام عزیزم من رنگ پرو فایل  فقط عوض میکنم خودم پیش میرم با گروه پیش نمی رم ابی هم ک بودم سرگ ...

اها. باشه گلم.. هر جور که راحتی🌸موفق باشی💪💪💪

چون اگه داخل گروه باشیی، حداقلش یکشنبه ها باید وزن بدی 😉

@دیانا24     فقط شماا وزن ندادیااا🤨  دارم لیست را واردمیکنم.. دِ بده دیگه کوفت ...

کوفته قل قلی عمته😉😉😉🤩🤩🤩

هر چی هم گفتی خودتی خخخخخخ 

مهمون دارم وزن نکردم این هفته🧡🤗💚💋

کوفته قل قلی عمته😉😉😉🤩🤩🤩 هر چی هم گفتی خودتی خخخخخخ  مهمون دارم وزن نکردم این هفته🧡🤗💚 ...

از خودت یاد گرفتم😂😂😂😂 آینه آینههه✋

خسته ی مهمونداری نباشی..

برا من شما خود انگیزه ای،مخصوصا اون عکس تمرین نفس😅😅 من خودمو به ترازو عادت دادم،اما تو و ابجیت که ...

مرسی عزیزم ساناز جون

لطف داری به من

ره چه ورزشایی بود خدایی با وزن سنگین😳

بعضی موقع ها اون جوری میشم باز درست میشم 😘😘

مرسی ساناز جون🤩🐰

2706