2737
2739

دوستان من سرپرست خانوارم، به‌شدت از نظر مالی تحت فشارم و باید یه‌کاری که سرمایه‌اولیه زیادی نخواد ولی خرج زندگی‌م رو بده، راه بندازم

خودم به فکر پخت و پز تو خونه‌م 

مثلا فلافل و ناگت و ...

اگه ایده‌ای دارین که کمکم کنه چه برای پخت و پز چه کاری که بتونم باهاش زندگی‌م رو بچرخونم 

لطفا دریغ نکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چقدر سرمایه داری؟ با مدیر مدرسه های ابتدایی پسرونه صحبت کن بوفه شونو اجاره کنی یا براشون ساندویچ و بورک ببری پسربچه ها حتما میخرن یا سالاد ماکارونی ببری 

یا اسکمو خونگی درست کن بذار تو کلمن یخ ببر دم مدرسه ها بفروش

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731
خودمم دنبالشم ولی یه مدت کار ادمینی میکردم هفته ای یه روز میرفتم عکاسی محصول بعد پیجو اداره میکردم& ...

با فضای مجازی نمی‌تونم ارتباط برقرار کنم، چند دفعه رفتم دنبالش، حتی دوره‌های ادمین رو هم دیدم، ولی اصلا با روحیه‌م نمی‌سازه

عزیزم چقدر سرمایه داری؟ با مدیر مدرسه های ابتدایی پسرونه صحبت کن بوفه شونو اجاره کنی یا براشون ساندو ...

فکر خوبیه ولی مدرسه‌ها فصلی هستن دیگه یه چیزی تو همین مایه‌ها باشه ولی فصلی نباشه خیلی باید ایده‌ی خوبی بشه

2740

عزیزم الهی خدا بهترینارو  برات بسازه 

سبزی خشک بازار خوبی داره مثل شوید ،نعنا،جعفری 

انواع سبزی 

داروهای گیاهی 

میوه خشک ،چشم روهم بزاری وقت آلو و زردآلو 

برگه ،لواشک و آلو نیشابوری فروش خوبی داره 

میتونی دستگاه کوچک صنعتی هم بگیری 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

یکی دیگه بگم و برم 

برو تو باشگاهها بگرد اگر بتونی بوفه باشگاه اجاره کنی گل و زدی درآمد خوبی داره خیلی سود توشه 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
چه فکر خوبی👌

عزیز وقت زعفرون چینی زعفران کیلویی با گل بخر پاک کن و سر گلشو نگه دار از فصلش گذشت خوب میتونی بفروشی 

2706