2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281408 بازدید | 36895 پست
@هستی،بانو     من باید گروهم عوض بشه آبی باشم؟؟؟؟؟

عزیزم سوالت رو بهتره از الهه جون بپرسی

ولی بنظرم بله دیگه هدفت رفته تو محدوده آبی

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
وای اگه برسم به ۵۰ ناپلئونی گذاشتم کنار😍😍🤩🤩

خیلیی نزدیکش شدیی... به زودی💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوکی  خداکنه زیرشکم ۲۰ سایز کم شده باشه🤲 دور کمر ۳۰تا🤲 الهی ...

😂😂💪💪خانوم پیاده شو با هم بریمم

توی ۱ ماه ،، کاهش سایز کل بچه ها را هم جمع کنیم، اینقدر کاهش نمیشه که😂😂😂 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@کدوتنبل_هستم     @فانتوم    سلام تاراجون چطوری؟ چخبرا دختر خبری ازت نیس؟🌺 ...

سلام سپید جونم قربون معرفتت امضامو بخون رفتم سرکار حسابی درگیر شدم میخوام برگردم به گروه میتونم؟؟؟

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2731

@دیانا24    

فقط شماا وزن ندادیااا🤨 

دارم لیست را واردمیکنم.. دِ بده دیگه کوفته قلقلی...

تا ۸ شب یه خبر بده از خودت.. بعدش دیگه لیست را وارد میکنم و اخطار میخوری متاسفانه..🤞

⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️ چالش این هفته خیلی آسون و عالیه ممنون از مینا جون خانم خوشگلا چالش این هفته رو ب ...

سلام عزیزم شرمنده الان اومدم تاپیک وزن اولیه 85/وزن هفته گذشته68/وزن فعلی  /وزن هدف 57

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
عزیزم،تبریک میگم،به گروه طلایی خوش اومدی 🌸🌸🌸🌸🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼

فدات گلم ،من فعالیت نمی‌کنم اینجا ،فقط گاهی میام مطلب های مفید الهه جون و سرگروهها رو میخونم💚🙏

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
ورزشاتو تغییر بده

چه ورزشی ایروبیک به خاطر کمر و زانو نمی تونم پیاده روی و پلاتس انجام میدم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2740
موارد کم نشدن وزن و خوندی گلم؟🌺🌺

این دو هفته نتونستم خوب ورزش کنم ۱۲ روز پری بودم و افت فشار سرگیجه و... خیلی کم اشتها بودم نمی‌دونم این هفته هم صبر کنم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
ورزشاتو تغییر بده یه روز قدرتی یه روز هوازی  یک روز هفته رو کلا ورزش نکن

۲ روز تو هفته که فست هستم فقط پیاده روی می کنم بقیه پلاتس و رقص ،البته این دو هفته به خاطر پری نتونستم چون خیلی خیلی ببخشید پ ر ی زیاد بود و بی حال و بی اشتها بودم پس این هفته رو هم صبر کنم

عالی بستی روز فست رو عزیز 💐💐💐💐💐

می خوام امروز ۲۰۰ تا کم ببندم آخه همیشه ۵۰۰ بود یه کم بیشتر شده 

ببخشید یه سوال داشتم من میخواستم رژیم با کالری شماری و ورزش شروع کنم میخواستم بدونم خانمایی که وزن کم کردن صورتشونم لاغر شده من اصلا دوس ندارم صورتم لاغر بشه و این انگیزمو واسه رژیم کم میکنه لطفا راهنماییم کنید

واسه من نمیتونم وجود نداره اگه بخوام حتما میتونم خدایا به امید خودت💪
این دو هفته نتونستم خوب ورزش کنم ۱۲ روز پری بودم و افت فشار سرگیجه و... خیلی کم اشتها بودم نمی‌دونم ...

این هفته رژیمتو کامل و بدون تقلب رعایت کن ورزشاتم انجام بده مصرف کربو رو هم کم کن ببین کاهشت چجوریه 

گلم وزن هفته ی پیش و هدفتم بنویس🌸

۸۱.۴۰۰ 

هدف ۶۰ 

وزن فعلی ۷۹.۵۰۰

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706