2752
2734
عنوان

سوراخای نا متقارن بعد از عمل بینی

219 بازدید | 26 پست

دوستان من بعد از عمل پرهای بینیم به این شدت نه کمترِ ولی این حالتی شده۳ ماه عمل کردم دلیل این مشکل چیه ورمِ یا تو جراحی اینطوری شده و قرار ماندگار شه؟ ممنون میشم اگه تجربه ایی دارید از استرس خارجم کنید🙏

منم نامتقارنن

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

واسه من همینطوری موندن

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم سمت چپ عکس ورمش نرفته هنوز

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خیلی از افرادی که عمل کردن اینطورین سوال من اینه که رفع میشه یا میمونه؟

وآسه من نشد

چند وقته عمل کردید؟دکترتون راهکاری بهتون نداده واسه بهبودش مثلا ترمیم سرپایی پرهای بینی؟

تقریب‌الوقوع ۲ ساله نه بیشرف فقط پول گرفت

2706