2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
سلااااااام سلاااام  من اووومدم و با حاااال خوب نتیجه نه گفتنای سخته این هفتمو مزدشو‌گرفتم‌خدارو ...

سلاااااامممم جنرال موتور مننننننن😍😍😍😍😄😄😄

ماشالا بهت عزیززم 

تبریک میگم خوشگلم 🌷🌷🌷🌷

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
یلداااااا چه خبره این همه نون سنگک؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه جنگه؟؟؟؟؟؟؟؟ این همه نون بعد کره و مربا و آبگوشت او ...

😂😂😂😂🙈🙈🙈ببخشید

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نازلی_سخن_نگفت    

سلام عزیزم خوبی ببخشید من دیشب قرص خواب خوردم نفهمیدم کی خوابم برد گزارش ندادم 

واسه وزن کشی هم

وزن اول:۶۸/۳۰۰

وزن هدف:مشخص نیست ولی حدود۵۰

وزن هفته قبل:۶۲/۳۰۰

وزن الان:۶۱😍😍😍😍😍

بک کیلو و سیصد کم کردم😍😍😍😍😍

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2731

@نازلی_سخن_نگفت    

نازلی جون من امشب هم گزارش نمیدم ولی کالریم رو مجاز مصرف میکنم ورزشم دارم چالش چرخش روسیم میرم هرروز 

@pari95     وزن شروع ۹۴ ورن هفته قبل ۹۰/۳۰۰ وزن امروز۹۰/۵۰۰😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 وزن ...

عزیزم چراااااا رعایت نکرده بودی🤔

موارد کم نشدن وزن رو حتما از امضا الهه جون بخون چک کن بیا بهم بگو 

ورزش.مولتی ویتامین.....

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
خب چرا دکتر نمیری؟ خدای نکرده خطرناک نباشه😞

۲ ماهپیش آز دادم خوب بود یه دفعه اینطور شد 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
عزیزم چراااااا رعایت نکرده بودی🤔 موارد کم نشدن وزن رو حتما از امضا الهه جون بخون چک کن بیا بهم بگو ...

خوردنی خیلی رعایت کردم پری جون ولی از سه شنبه که فست گرفتم و میگرنم گرفت بخدا تا دیروز دردش بود با هیچ مسکن و آمپولی هم خوب نشد 

برا همین نتونستم ورزش کنم فک کنم برا همینه 

حمله میگرن بهم دست بده  رو پامم به سختی میتونم بایستم 😔خداکنه دیگه درد نداشته باشم خیلی ناراحت شدم امروز 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
باشه اشکال نداره❤

در هر صورت گزارشم را دادم گلم

وزن#  

وزن اولیه         هفته قبل           الان               هدف

87                  77                 76.400           56

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
سلام عشقا  من اومدم با یک چالش جدید برای این هفته شروع چالش ۱۱ مرداد تا ۱۷ مرداد ادامه داره&nbs ...

به جای شیرین آردا ،عروسترکم سر گروه ماست ممنون

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

گزارش# @عروسترکم   (شنبه) صبحانه:سفیده تخم مرغ(۲۵) نهار:ماکارونی آب پز بدون سس،گوجه ،خیارشور(۳۲۲) شام:کباب تابه ای۱۵گرم،با سالاد شیرازی(۸۲٫۵) م و:هندوانه,هویج(۸۵) کالری مجاز (۱۲۹۰) کالری مصرفی (۵۱۴٫۵)۱۳لیوان آب ،ناشتا آب و آبلیمو و شب هم سرکه سیب ،چالش آب قبل غذا،چالش چای سبز،حذف قند ورزش،۶۰۶۴قدم پیاده روی،۳۴دقیقه تردمیل

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
 @900narges    سلام عزیزم گزارش نمیدی ؟ 🌹

سلام من به خاطر کرونا غذام سوپ و اب گرمه اگه بتونم میوه الان سه هفته شده خسته شدم😢ازدیشب تبم کمتر شده همش عرق میکنم و بیحالم ببخشید که نمیتونم گزارش بدم فعلا

2706