2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281985 بازدید | 36895 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانوما ی کاناله واتسابی یافتم چیزای عجیب میگه ....میگه وزنتون ضربدر 30 کنین منهای هزار و صد.....بعدم دو روز فست باشید 500 و 600 و 700 وزن داده از 60 تا 70 تا 80 ب ترتیب اینا میشه میزان کالری تو روزای فست واسه وزن منم میگه روزای مجازت بین 950 تا 1200 باید مصرف کنی......اخه این چی میگه؟؟؟؟؟

@بامدادخمار    

@سمیه1396    

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2731
جانم بگو

منم میخام لاغر بشم ولی ارادشو ندارم روز ب روزم دارم بدتر میشم آبم ک بخورم چاق میشم یه رژیم خوب بهم معرفی کنین تا بلکه بتونم چن کیلو کم کنم ممنون 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
خانما ی جیزی امروز یادگرفتم.امتحان نکردم فعلا.  از ی متخصص ارایش و گریم شنیدم که اگه میخایین ...

مرسی عشقم.من رازیانه ندارم باید بگیرم ولی بنظرت راسته؟؟یا بنظرت این عجیب نیس سهیلا جون ک وقتی کرمپودر میزنم احساس میکنم صورتم برجسته شده و خوب و زیر چشمم خوب شده تا اینکه کرمپودر نداشته باشه صورتم🤔

وای سهیلا جون امشب رفتم خونه برادر شوهرم گند زدم خیلییی اسرار کردن گفتم نخورم میگن سمجه😅

یه چای یه قاچ خیلی کوچیک هندونه.دو ق برنج ۲ ق قورمه😳

خدایا شکرت 🌸

@sepiiiiiideh    

۵۱# روزمانده تاهدف

صبح دیرپاشدم۱۶۶گرم خربزه خوردم

ناهار.تخم مرغ ابپز وسالاد وسبزی.لیمو

عصرونه.شلیل.انگور.زردالو.الوسیاه.توپک خرما

شام.۶۲گرم سینه مرغ پخته. وسالادباروغن زیتون

بعدشام.چنددونه انگور.زردالو.ونصف شلی

مجاز۷۰۰

مصرفی۶۷۰

ورزش# پیاده روی حلقه.درازنشست.چرخش روسی

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
حداقل بهم بگین از الان چیکار کنم چاقتر نشم تا مهر ک عضو بشم 

از همین فردا برو به همین روش ما خاموش شروع کن رژیمو ما اینجا فقط گزارش میدیم اراده باید داشته باشی همین من خودمم تازه واردم عزیزم 😁😂

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
گشنمهههههه بزور جلو خودمو نگه داشتم خيار نخورم اب خوردم بجاش

خیار کالری داره مگه من حساب نمیکنم 😂🤣

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
روش دکتر کرمانیه

چ بیمزه.........همین روشه خودمون بهتره روشه تاپیکه ما رو برداشتن دور سرشون چرخوندن بعد تحویله ما دادن چون ته اشو حساب کنی میشه همین....😏😏😏😏

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
روش دکتر کرمانیه

مرسی ک جواب دادی من شوک شده بودم

2706