2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281298 بازدید | 36895 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما ی کاناله واتسابی یافتم چیزای عجیب میگه ....میگه وزنتون ضربدر 30 کنین منهای هزار و صد.....بعدم دو روز فست باشید 500 و 600 و 700 وزن داده از 60 تا 70 تا 80 ب ترتیب اینا میشه میزان کالری تو روزای فست واسه وزن منم میگه روزای مجازت بین 950 تا 1200 باید مصرف کنی......اخه این چی میگه؟؟؟؟؟

@بامدادخمار    

@سمیه1396    

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2731
جانم بگو

منم میخام لاغر بشم ولی ارادشو ندارم روز ب روزم دارم بدتر میشم آبم ک بخورم چاق میشم یه رژیم خوب بهم معرفی کنین تا بلکه بتونم چن کیلو کم کنم ممنون 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
خانما ی جیزی امروز یادگرفتم.امتحان نکردم فعلا.  از ی متخصص ارایش و گریم شنیدم که اگه میخایین ...

مرسی عشقم.من رازیانه ندارم باید بگیرم ولی بنظرت راسته؟؟یا بنظرت این عجیب نیس سهیلا جون ک وقتی کرمپودر میزنم احساس میکنم صورتم برجسته شده و خوب و زیر چشمم خوب شده تا اینکه کرمپودر نداشته باشه صورتم🤔

وای سهیلا جون امشب رفتم خونه برادر شوهرم گند زدم خیلییی اسرار کردن گفتم نخورم میگن سمجه😅

یه چای یه قاچ خیلی کوچیک هندونه.دو ق برنج ۲ ق قورمه😳

خدایا شکرت 🌸
2738

@sepiiiiiideh    

۵۱# روزمانده تاهدف

صبح دیرپاشدم۱۶۶گرم خربزه خوردم

ناهار.تخم مرغ ابپز وسالاد وسبزی.لیمو

عصرونه.شلیل.انگور.زردالو.الوسیاه.توپک خرما

شام.۶۲گرم سینه مرغ پخته. وسالادباروغن زیتون

بعدشام.چنددونه انگور.زردالو.ونصف شلی

مجاز۷۰۰

مصرفی۶۷۰

ورزش# پیاده روی حلقه.درازنشست.چرخش روسی

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
حداقل بهم بگین از الان چیکار کنم چاقتر نشم تا مهر ک عضو بشم 

از همین فردا برو به همین روش ما خاموش شروع کن رژیمو ما اینجا فقط گزارش میدیم اراده باید داشته باشی همین من خودمم تازه واردم عزیزم 😁😂

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
گشنمهههههه بزور جلو خودمو نگه داشتم خيار نخورم اب خوردم بجاش

خیار کالری داره مگه من حساب نمیکنم 😂🤣

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
روش دکتر کرمانیه

چ بیمزه.........همین روشه خودمون بهتره روشه تاپیکه ما رو برداشتن دور سرشون چرخوندن بعد تحویله ما دادن چون ته اشو حساب کنی میشه همین....😏😏😏😏

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
روش دکتر کرمانیه

مرسی ک جواب دادی من شوک شده بودم

2706