2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
 نمیدونم واقعا مشکل کجاست اسمم رو درست میزنی گلم 😟

اره عزیزم  درست میگه دوستمون منم میزنم تگ نمیشی ریپ میکنم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه الان خوندم چرا آخه؟؟😞

نمیدونم والا شانس ک ندارم اون دو هفته ک ک هفته ای ۶۰۰ تقریبا کم کردم یادته؟ رفتم باغ داییم خالم گفت وااااااای چ خوب کم کردی تازه داری رو فرم میای بعدش دیدم ورم کردم انگار گلوم درد میکنه و لقمه از گلوم پایین نمیره غده تیروییدم بزرگ شده 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
 نمیدونم واقعا مشکل کجاست اسمم رو درست میزنی گلم 😟

اره والا دقیقا همین رو میزنم سری قبل هم که پری جون نبودم همش ریپ میکردم تگ نمیشدی 

@pargol1991

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
شما پلو که با روغن کم درست کنید میزنید کته بدون روغن یا با روغن ؟؟

والا من که خودم به خاطر اطمینان خاطرم میزنم با روغن که بعد عذاب وجدان نداشته باشم 😁

ولی شما خودتون بهتر میدونید گلم😚

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
والا من که خودم به خاطر اطمینان خاطرم میزنم با روغن که بعد عذاب وجدان نداشته باشم 😁 ولی شما خودتون ...

منم با روغن میزنم اخه مگه بدون‌اون‌یه ذره روغن برنج درست میشه اصلا باز نمیشه خودم داشتم‌الان فک میکردم شاید منظور روغن جدا از روغن برنجه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
اره والا دقیقا همین رو میزنم سری قبل هم که پری جون نبودم همش ریپ میکردم تگ نمیشدی  @pargol199 ...

😟از نی نی یار میپرسم حتما ببینم اشکال کجاست 

اینطوری اذیت میشید آخه 😐

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
سلام به همگی لطفا به منم راهکار بدین لاغر شم دیگه خسته شدم از وضعیت الانم 😢😢😢

امضای استارتر بخون عزیزم‌

جدی 🤔من صبح میخواستم ریپلای کنم چرا گزارش ندادی ببخشید گلم اعلانات زیاده از دستم در رفته حتما 

سلام عزیزم من اومدم.صفحه912گزارشموبرات ریپلای کردم ولی انگارمتوجه نشدی گلم😄

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏