2733
2739
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35320 بازدید | 3613 پست

سلام دختر باران و خانومای باانگیزه و شاداب😍😍😍 منم میخوام ازین لحظه به بعد برنامه ریزی کنم برای روزام و کل زندگیم🌹🌹🌹

اسی انگیزه پلیززززز😃😃😃

💛گروه زرد💛وزن فعلی ۹۰😌😌وزن هدف۷۰😃😃میتونممممممم💛💛💛💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو یک کتابی خوندم نوشته بود تصمیم ها و انتخاب ها زندگی رو می سازن  انتخاب کن با اراده با ...

اره خودمم‌مبفهمما میدونی قبلنا خیلی خوب فودم  ولی چند ماهی هست بی ارداه شده بودم خیلی اذیت مبشدم  ولی از این ماهدسعی کردم بهتر باشم ❤❤

2731

سلام

من امروز هم یه ربع پیاده روی کردم امروز تو اداره واقعا از کمردرد و دل درد دیگه کم اوردم و یه جورایی کلافه و دپرس شدم و خیلی روحیم پایین اومد و بعد ساعت ۱ ظهر بود که یاد چالش ورزش افتادم و شروع کردم یه ربع تو سالن و تو حیاط پیاده روی کردم باور کنین حالم از این رو به اون رو شد و سرحال شدم و یاد قدیما افتادم و دوست داشتم همون موقع وسط یه باشگاه و سالن ورزشی باشم و ورزش بیشتری کنم .من تو ۱۷ سالگیم والیبالیست حرفه ای بودم و مقام اول استانی داشتم ولی چون درسم هم خوب بود خانوادم نزاشتن ادامه بدم و گفتن که باید رشته خوب و دانشگاه خوب قبول بشی و ورزش رو به صورت تفریحی در کنار درس دنبال کنی و منم همین کارو کردم ولی ورزشکار بودن برام همیشه مثل یه حسرت موند اینکه شب و روزم و حرفه و شغلم ورزش باشه. از پارسال میخوام ورزش تیراندازی رو شروع کنم و به مسابقات بین المللی برسم ولی از شانس بد من کرونا همه باشگاه ها رو بسته و  اگه انشالله باشگاه ها باز بشه شروعش میکنم و با اداره هم میتونم مدیریتش کنم. خلاصه امروز معجزه ورزش رو به عینه برای چندمین بار دیدم. با همون روحیه شاد اومدم خونه و حتی قبل نهار نیم ساعت رفتم حموم و عصر یه ساعت خوابیدم و چون امروز خواهرم اینا با بچه های شیطونش اینجا بودن رفتم تو پارکینگ و ۲ ساعت اونجا درس خوندم و الانم اومدم شام بخورم و اگه وقت شد یه ساعت دیگه هم درس بخونم و بعد بخوابم. این هم از صلوات من "اللهم صل علی محمد و آل محمد". یه پیشنهاد هم دارم اینکه خوردن حداقل سه لیوان آب بعد از ورزش رو به چالش ورزش اضافه کنیم چون بدن نیاز داره و شاید بعضی خانم ها ازش غافل بشن.

برنامه فردا:

ادامه دادن نظم تو زندگیم و مدیریت بهتر زمان

تا جایی که بتونم ادامه درس و تست زدن

یه ربع پیاده روی و چند تا نرمش از نت مخصوص دوران پریودی میخوام یاد بگیرم

شب همگی بخیر و خوشی✋

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2740
  سلام عزیزم  منم دارم رو پایان نامه م کار می کنم خیلی ذهنمو درگیر کرده شما تو چه ...

َعزیزم من خیلی عقب افتادم موضوعم یه اجبار راهنما بود دادم یکی درست کنه ..حالا گیر افتادم بین اون طرف و راهنما و مشاور😂

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
ای جوووونم😍😍😍😍 حسابی خداقوت عالیه گلمممم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706