2752
2734

داریم جدا میشیم ،،    هم  حقوقم رو بهش میدادم هم تمام کارهای خونه رو انجام میدادم ، وقتی خونه مامانش میرفتیم  کارهای خونشون رو انجام میدادم 

تمام    اختیارات دست خودش  بود  هر هفته مجبور بودم  برم  خونه   مادرش شهرستان 

اگه شیفت بودم  باید  با کار اقا هماهنگ میکزدم ،‌ همه جوره ساپورتش میکردم 

حتی مثلا داداشش ازمایش  داشت میومد خونه ی ما   من نمونه خون رو میگرفتم میبردم ازمایشگاه که داداشش حیرون نباشه 

فقط یکم  اعتراض کزدم  اقا  یکم از پولم رو میخوام ،  اقا من دوست ندارم هر هفته برم خونه مامانت  

خواهرش پیغام داد داداش من همینه  ،  هر غلطی میخواین بکنید بکنید  !!!!!

میگم   چرا  کوتاه نمیاد؟ یعنی زنی بهتر از من گیرش میاد ،،‌ کدوم زنی از خود گذشتگی های منو داره   که این هوا برش داشته؟‌ یعنی نمیفهمه   منم طلاق بده   بازم زندگیشو باخته ؟

خیلی این سوالات تو مغزم رژه میره 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این همهمه باج واقعا عجیبه چیکار با خودت میکردی توی زندگی

اره    وقتی از اون زندگی سم اومدم بیرون فهمیدم 

ولی     علت  کاراش چیه؟؟   ورا با این همه باج بازم منو نمیخواد 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
خیلی دوست دارم  ببینم تو مغزش چی میگذره  گاهی میگم به خاطر  غرورش      ...

چون زیادی باهاس راه اومدی .‌منم تو زندگی سابقم‌ زیادی کوتاه اومدم.  فکر کردن که هیچ حقی ندارم. فقط خودش و خونواده ش باید احترام ببینن .‌آخرش زندگیم از هم پاشید .‌ آنقدر این جور افراد غرور دارن اصلا به عواقب کارهاشون فکر نمی کنن. بی لیاقتن

من ک مطمئنم  این مرد روح منو نابود  کرده ،   و بعد از  این اقا  خوشبخت ترین ...

نگران نفهمی دیگران نباید باشیم عزیزم ....بزار سرش بخوره به سنگ ...توام یه درسی باید میگرفتی دیگه عزیزدلم ،اینکه از خودگذشتگی زیادی باعث میشه دیگران پرتوقع بشن ...ان شاالله خوشبخت بشی در آینده 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

پرستاری عزیزم؟  واقعا متاسفم چرا مردا نمیفهمن چرا شعور ندازن چه گوهری کنارشونه 

زن خوب مگه الکیه پیدا کردنش بخدا انقدر دخترا پر توقع و پر رو هستن 

نمیدونم والا نمیدونم چی بگم خودم تو دوره ای از زندگیم هستم انگار راهو گم کردم انگار جاده ای هم نیست منم گیجم هیچ افتابی هم نیست بشه از شرق و غربش راهو پیدا کرد اونقدر گم شدم 

2706