2733
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

35204 بازدید | 3613 پست

بیاین از خودمون شروع کنیم و هر روز کارایی بکنیم که باعث پیشرفتمون بشه 

بدون این که شوهرم فلان شوهرم چنان 

من از فردا می خوام نماز شب بخونم، نمازای روزانم سروقت، ۱۷ رکعت نماز قضا بخونم، کتابام رو مطالعه کنم و تا می تونم ترجمه انگلیسی انجام بدم.

نیم ساعت برقصم و به خودم برسم و هم چنین نیم ساعت ورزش کنم با اپلیکشن های مختلف .

به گلام آب بدم و بهترین پذیرایی هارو از خودم بکنم و غذاهای خوب درست کنم مخصوصا برای خودم، هر روزم یک دعا از صحیفه سجادیه و زیارت عاشورا بخونم 

شمام بیاین هر شب برنامه های خودتونو برای روز بعد بنویسین و بگین اون روز رو چطور سپری کردین و چه قدر از کاراتونو انجام دادین

کیا پاین؟ دنبال ادمای فعال می گردم که این جا اومدنم مفید باشه، دوست دارم دوستایی داشته باشم این جا که خودشون مشتاق باشن و بیان 

تل و واتساپم نه 

همین جا 

هرکس موافقه برنامه فرداشو بنویسه و فردا بیاد بگه چه کارایی کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از پس فردا منم شروع میکنم 

نماز شب میخونم نمازامو میخونم مث ادم😬درس میخونم بدنسازی کار میکنم ماسک پوست و مو میذارم 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

دوس دارم فردا برم دنبال کار بگردم.

روزی یه ساعت ورزش کنم.

برنامه تفریح روزانه داشته باشم

برا دانشگاه اقدام کنم

به خواسته هام توجه کنم براشون تلاش کنم بهشون برسم

انشاالله

2740
عزیزم حیف نیست از پس فردا؟ از الان شروع کن بنظرم 

اوووم نمیدونم اگه شروع کردم میام میگم

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
من که خیلی تنبلم میخام از بقیه ایده بگیرم و فعال بشم کاش یه گروه تشکیل میدادین منم عضو میشدم

این جا بهتره، تو گروه فقط ی سره چت می کنیم به جای کار کردن ، بعدشم یکی دو هفته انرژی داریم و بعد از بین می ره 

این جا با دوام تره 

بنظرم چند تا کار کوچیک بنویس و تا فردا انجام بده، حس خوبشو که درک کنی دیگه دست نمی کشی و از تنبلی در میای

دوس دارم فردا برم دنبال کار بگردم. روزی یه ساعت ورزش کنم. برنامه تفریح روزانه داشته باشم برا دانش ...

موفق باشی عزیزدلم، فردا شب همین موقع می بینمت با گزارشای کار خوب خوب و خوشحال کننده😍