2733
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35204 بازدید | 3613 پست
عزیزم چه قدر از حرفات انرژی مثبت می گیرم، احسنت به تو که با قدرت داری ادامه می دی برات ارزوی موفقیت ...

مرسی گلم منم از تو انرژی مثبت میگیرم😍😘😘😘

آخر تیر ماه ارشد دارم اگه یه ماه آخر رو بخونم میشه قبول بشم ولی این روزها واقعا روزهای پرتنشی دارم و خیلی درگیر کارهای دادگاهم آخه الان دو ساله میخوام جدا بشم

اگه بتونم درسم رو هم تو این یه ماه بخونم واقعا خوب میشه

شهریه دانشگاهت واقعا زیاده عجب بی انصاف هایی هستن حتی برا انصرافش هم پول میگیرن!!

عزیزم ممنونم که دعام میکنی ان شالله بهترین ها نصیبت بشه 🙇‍♀️

عیدت هم مبارک باشه گلم 💐❤💐❤💐❤💐❤💐

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
مرسی گلم منم از تو انرژی مثبت میگیرم😍😘😘😘  آخر تیر ماه ارشد دارم اگه یه ماه آخر رو بخونم می ...

عزیزم سلاممممم عیدت مبارکککککک😍

خوبی عزیزم؟ فداتشم خیلی تنشت زیاده الهی که وقت کنی بخونی ، الهی به حق همین روز عزیز بهترینا برات پیش بیاد ، تو می تونی عزیزم من برات دعا می کنم، کلی انرژی مثبت از طرف من برای تو💖💖💖💖💖

الهی خبر قبولیتو بهم بدی

مراقب خودت باش عزیزم مخصوصا سلامتیت، اصلا کم نزار واسه رسیدگی به خودت و سلامتیت🌻🌻🌻🌻🌻🌻💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

حال جسمیت بهتره؟ اثرات کرونا رفته از بدنت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سلاممممم عیدت مبارکککککک😍 خوبی عزیزم؟ فداتشم خیلی تنشت زیاده الهی که وقت کنی بخونی ، الهی به ...

سلااام عزیزم ممنونم از انرژی مثبت هات سعی میکنم بخونم و از خدا هم کمک میخوام که توانشو بهم بده 😍

انشاالله که پر از آرامش و خوشی و خوشبختی باشی گلم 😘😍

عوارض کرونا نه هنوز کامل نرفته و هنوز اختلال بویایی و چشایی دارم و کامل طعم ها و بوهارو نمیفهمم و یه جورایی رو اشتهام تاثیر بد گذاشته و کلا پارسال ۷ کیلو کم کردم ولی درکل خوبم خداروشکر هفته پیش آزمایش دادم و متخصص عفونی رفتم و سی تی اسکن دادم همه چی اوکی بود خداروشکر و عوارض هم گفت به مرور زمان میره انشاالله 🙇‍♀️

چشم عزیزم مراقبم تو هم مراقب خودت باش عزیز دلم

❤🌸❤🌸❤🌸❤🌸❤🌸❤🌸❤🌸❤🌸❤🌸

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

سلااام عزیزم ممنونم از انرژی مثبت هات سعی میکنم بخونم و از خدا هم کمک میخوام که توانشو بهم بده 😍 ا ...

الهی بگردم، کاش کرونا واقعا زودتر بره خیلی به زندگیا صدمه زد، خوب میشی عزیزم الهی آمین،

فداتشم وظیفس اون انرژی مثبته، الهی بهترین ها برات رقم بخوره❤❤❤

چشمات بی بلا عزیزم، منم چشم مراقبم ❤❤❤❤ مرسی از دعاخیر و پر از محبتت عزیزم💖💖💖💖

2731
الهی بگردم، کاش کرونا واقعا زودتر بره خیلی به زندگیا صدمه زد، خوب میشی عزیزم الهی آمین، فداتشم وظیف ...

سلااام 

خدا نکنه، ان شالله که همیشه سلامت باشی عزیز دلم❤

ببخشید عزیزم این روزها خیلی درگیر بودم 

هفته پیش کم مونده بود چپ کنم مامانم و خواهرم هم باهام بودن و واقعا خدا خیلی رحم کرد و به خیر گذشت، باید شکرش رو بجا بیارم 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

استارت درس رو هم هنوز نزدم و نخواستم زیاد روم فشار بیاد چون واقعا تنشم زیاد بود ولی امیدوارم هفته بعد بتونم شروع کنم از هفته بعد میخوام برای کل روزم برنامه بریزم و بهره وریم رو بیشتر کنم

امروز انرژی عجیبی داشتم و پر از شور زندگی کردن بودم و سعی کردم به اطرافیانم هم انتقالش بدم 😍

فردا جمعه ست و میخوام یه آشپزی حسابی کنم البته با همراهی خواهرم 😁

عزیزم تو چیکار میکنی خوبی؟ کارها خوب پیش میره؟❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹

سلااام  خدا نکنه، ان شالله که همیشه سلامت باشی عزیز دلم❤ ببخشید عزیزم این روزها خیلی درگیر بو ...

عزیزم خداروشکر که سالمی  ، چرا چپ اخه، خداروشکر که خوبی

به به چه عالی که پر از شوری😍 الهی غذات هم خوشمزه بشه، هر وقت درس رو هم شروع کردی الهی موفق باشی❤

منم خوبم گلم شکر ، درگیر روزمرگی

عزیزم خداروشکر که سالمی  ، چرا چپ اخه، خداروشکر که خوبی به به چه عالی که پر از شوری😍 الهی غذا ...

اشتباه خودم بود ورود ممنوع رفته بودم متوجه شدم داشتم دور میزدم که یه جا سرازیری داشت موقع دور زدن کم مونده بود چپ بشه😓

ممنونم عزیزم بابت دعای خیرت❤ 

ان شالله سلامت و شاد باشی عزیزم 😍😍❤❤

اشتباه خودم بود ورود ممنوع رفته بودم متوجه شدم داشتم دور میزدم که یه جا سرازیری داشت موقع دور زدن کم ...

ای وای عزیزم خدابهت رحم کرده، الهیشکر سلامتی.

فداتشم قربونت برم😍😍😍

الهی همیشه حال دلت عالی باشه 

2738
ای وای عزیزم خدابهت رحم کرده، الهیشکر سلامتی. فداتشم قربونت برم😍😍😍 الهی همیشه حال دلت عالی باشه ...

آره واقعا خدارو هزارمرتبه شکر 🙇‍♀️

قربونت برم عزیزم ❤

همچنین شما عزیزم ان شالله همیشه سالم و موفق و خوشبخت باشی 😍❤😍

بهتره تموم اینارو بزارین کنار یه دوره اس اگه شرکت کنید کل زندگیتون رو تغییر میده منم باورم نمیشد ولی بعد کم کم معجزشو تو زندگیم دیدم، ازت یه زنی میسازه که کل فامیل محو رفتارات بشن، تموم سیاست های زندگی و زن قوی و با اعتماد به نفسو با فیلم بهت توضیح میده، اسم دورشم زن کاریزماس

این تلگرامشونه @ZEEENDEGY

این اینستاشون @mindandlove1