2733
2734

بپرس

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دانشگاه تبریز قبول میشم؟؟؟آ

بله عزیزم 

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
کی ازدواج میکنم  یکمم از مسخصات اخلاقی و ظاهریش بگو 😭

خیلی زمان زیادی نمیگذره ک ازدولج میکنید ان شاءالله 

مشخصات همسرتون 

کسی ک رفتار مردونه داره 

و ادم شادی هستش ..

خیلی زمان زیادی نمیگذره ک ازدولج میکنید ان شاءالله  مشخصات همسرتون  کسی ک رفتار مردونه د ...

یعنی تا سال دیگه ازدواج میکنم🥲 

مشخصات ظاهریش میتونی بگی؟

فرهنگیان قبول میشم🥲

خیلی زمان زیادی نمیگذره ک ازدولج میکنید ان شاءالله  مشخصات همسرتون  کسی ک رفتار مردونه د ...

پسرخالم (محمد)حسی بهم داری یا به چشم خاهر میبینه؟

اسمم مهسا

برات صلوات فرستادم

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

میشه برا منم بگی امسال ازدواج دارم یا نه  مشخصاتشم بهم بگو🥺هر چی میدونی بگو 

2706