2752
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35367 بازدید | 3613 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب ها انجام میدم عزیزم حدود یک هفته ست برنامه ریختم و قبل خواب انجام میدم طبق اون برنامه

چشم پس من اسمتو هر شب می نویسم ولی محض احتیاط که یادم نره وقتی پست می زاری بگو ورزشو انجام دادی😍😘

2731
بی بلا عزیزم، بی زحمت بنویس برنامتو از هم انگیزه بگیریم

کارتون ترجمه است ؟ از کجا سفارش میگیرین ؟

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
دست شما درد نکنه بانو 😍😍😍😍، عالی بود چقدر زود ورزشو انجام دادی کیف کردم  معرکه ای شما❤❤❤❤❤ ...

قربونت 😍😍صبح بیدار شدم انجام دادم 💪💪💪😁😁

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

بچه ها منم هر شب برنامه فردام و می نویسم . الان مهم ترین دغدغه ام شغل و درامده در کنار برنامه های زیادی که در حیطه رشته خودم دارم که کوتاه مدت و بلند مدتن 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
عزیزم عالیه😍😍😍😍، خداحفطشون کنه دلم غش رفت😍😍😍😍 الهی خداقوتت بده روز به روز بیشتر😍❤

مرسی عزیزم

❤❤❤فدای تو عزیزم

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

گزارش بعد ظهر😁✋

ورزش کردم🏃🏃🏃🏃

پودینگ و ژله درس کردم برا بچه هام🍮🍮🍮

یکم ب سر و وضع خونه رسیدم😐

خوب بود تا ب دو ساعت پیش

اما اما

اما😓😓😓😓😓😓

کمرم خشک شده ی دفعه ای گرف😓😓😓😓

هر کاری میکنم درس نمیشه😓

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706