2752
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35367 بازدید | 3613 پست
ای جونم  خود کار کردن کار بزرگیه ، خیلیم خوبه اتفاقا😍❤❤❤❤، می تونی ایده هایی که باعث میشن کار ...

ایده ک نمیدونم چون من خیاطم فقط بگم ک هرکی خیاطع زیاد پشت چرخ نشینع ی استراحت بدع تا مشکل دیسک پیدا نکنع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن موفق بودن یه شوهر خوب میخواد با یه خانواده روشن فکر . بقیش کشکه . از صبح ورزش کن . خونه م ...

عزیزم هر کاری شروعش سخته 

و هرکاری هم می خوای بکنی شرایط خاص خودشو داره .

من اگر خانوادم خوب نبود دیگه وقتمو نمی زاشتم گل بکارم یا الکی غذا بپزم ، می رفتم کار می کردم چون پول بیشتر چیز هارو حل می کنه ، اما در همین حین ادم به روحیه نیاز داره ، پس نماز خوندن و صبر کردن بزرگترین کمک هاست به خود ادم 

قوی بودن سخته و آیه یاس خوندن بزرگترین اشتباه 

2731
منم هستم  با نامزدم مشکل داریم 😔  انگار کل ذهنم شده شوهر 🙄  هفته دیگه میوفتم دنب ...

سلام عزیزم 

منم دارم رو پایان نامه م کار می کنم خیلی ذهنمو درگیر کرده

شما تو چه مرحله ای هستین؟

تیکر رسیدن به هدف کوتاه مدت                             باردار نیستم 
سلاااااام خواهر گلی خوبی؟؟؟؟😍😍😍😍😍 وای نمی دونی دیشب چقدر دنبال کاربریت بودم تا دوساعت داشتم سر ...

ای جونم 😍😍😍😍 دیدم نیستی هی با خودم می گفتم کجایی اخه 

هر شب تگت می کردم گلم ، چشم از این به بعدم تگت می کنم 

منم هستم  با نامزدم مشکل داریم 😔  انگار کل ذهنم شده شوهر 🙄  هفته دیگه میوفتم دنب ...

منم بعد ی دعوای حسابی با جناب همسر این تاپیک رو زدم😅

دقیقا کاری که می کنی عالیه، نباید کل ذهن بشه یک چیز خاص، نباید بخاطر ازدواج خودمون رو فراموش کنیم

خوش اومدی به جمع ما عزیزم😍❤

سلام به خانمای خونه و مامانای مهربون.من دیروز یک سری کارای عقب افتاده رو انجام دادم.لباسای همسری رو ...

خداقوت عزیزمممم😍😍😍😍😍😍، ممنون که همیشه پر انرژی و نمونه ای😍😍😍😍 الهی روز به روز خدا به خودت و شوهرت و پسر گلت عزت بیشتری بده😍😍😍😍 

التماس دعا قشنگم 

سلام عزیزم  از کجا شروع کنم..... از چی .... واقعا موندم امروز برنامه ریزی میکنم انشالا از فرد ...

از خوردن ۸ لیوان آب در روز + یک ربع نرمش شروع کن .

یکی از کاربرا تو تاپیک نوشته بود با همین دوتا کار افسردگیشو درمان کرده اگر اشتباه نکنم

این دوتا کار می تونه موتور هر ادمی رو روشن کنه تا به سمت شادابی بره 

سلام خوبین ببخشید ک شرکت نکردم ممنون ک همیشه تگم میکنین میام بقیه رو میبینم انرژی بگیرم یکم تغییر کن ...

عزیزمی، ساعت نمی تونم مشخص کنم اخه خیلیا شاغلن، تو خودت چه ساعتی دوست داری؟ بگو تا همون ساعت بیام سروقتت🤭

چقد خوبه میتونیم بیایم کارایی ک کردیم بگیم حس خوبی بهم داد 😍 معمولا همه کی میان گزارش میدن منم بیام ...

ای جووونم 😍😍😍😍😍، موقع ظرف شستن آهنگ گوش بده 😍😍😍😍 من صبحا همیشه رادیوم روی رادیو آوا روشنه😍😍😍😍💙

البته وقتی شوهرم میاد خاموش می کنم تا سکوت باشه، فکر می کنم اعصاب مردا وقتی خستن باید اروم باشه، مثل ما نیستن اونا 🤭

چقد خوبه میتونیم بیایم کارایی ک کردیم بگیم حس خوبی بهم داد 😍 معمولا همه کی میان گزارش میدن منم بیام ...

اهوم منم انرژی می گیرم😍😍😍😍 هر وقت دوست داشتی بیاا😍😍😍😍

ولی من معمولا ی بار شب میام نی نی سایت ی بار روز 

2706