2752
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35367 بازدید | 3613 پست
عزیزم وضعیت شهرماقرمزشده برا کرونا نمیشه پیاده روی کنم. میتونم جایگزینش توخونه دنس داشته باشم وبعد ح ...

اره خوشگلم 

اصلا نرو بیرون تو این شرایط 

من خودم نرمشای کمر رو انجام می دم پیاده روی نمی کنم، نرمشون آزاده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امروز کلی کار دارم تمیز کردن پله ها و تراس گردگیری، تمیز کردن یخچال شستن حموم توالت خوابمم میاد نمدو ...

ای جونم خداقوت😍 من اسمتو نوشتم به عنوان کسی که نرمش رو انجام داده، اینا خودش از نرمش بیشتر انرژی می بره🤭

2731
ای جووونم 😍😍😍😍😍، موقع ظرف شستن آهنگ گوش بده 😍😍😍😍 من صبحا همیشه رادیوم روی رادیو آوا روشنه😍 ...

جونت سلامتتتت 😍😙 اره اینم خیلی خوبه شوهرمنم همینجوره مردا حوصله ندارن 😂

سلام عزیزای دلم ممنونم خوبم شکر خدا خداکنه روز شمام خیلی عالی باشه امروز  روز خوبیه تاالان خدار ...

خدایا الهی شکر😍😍😍😍😍

خداقوت خوشگلم الهی همیشه به خوشی😍

برات صلوات فرستادم 😍😍😍❤

اهوم منم انرژی می گیرم😍😍😍😍 هر وقت دوست داشتی بیاا😍😍😍😍 ولی من معمولا ی بار شب میام نی نی سای ...

هروقت بیاین خوبه همین ک بدونی نوشته هاتو میخونن و ازت خبر دارن خودش خیلیه 😍😍😍😍

سلام چطوری گلم ، حال و روزت امیدوارم پرفکت باشه  میگم ب نظرم تویه تاپیک دیگ تگ کن جدیپد باشع ا ...

اهوم راست می گی، می دونی ی فکرایی دارم ، می خوام سرگروه بزارم ، سخت شده تگ کردن ، بعضی هام تگ نمیشن باید دونه دونه ریپلای کنم 

هر سرگروه نفری ۵ نفر رو ریپلای کنه خیلی خوب میشه ، حالا باز نظر سنجی می زارم ببینم کی دوست داره سرگروه بشه

2706