2733
2734
میگم تخلیه 7روز خوبه دیگه؟؟یا کمتر باشه؟؟

بهتره نذاری ۷ روز بشه درسته تعداد کل اسپرم ها زیاد میشه، ولی تحرک اسپرم ها میاد پایین. ایده الترینش بین ۳-۵ روز. اگه میخوای طولانیترین رو انتخاب کنی همون ۵ روز

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام لوبیا عزیزممنون از مطالب مفیدت من تا الان تونستم تا صفحه۱۱بخونم،عزیزم‌من قرص کلومیفن باید از پنج پریودی بخورم و۸و۹پریودی هم امپول گونال اف بزنم ،۱۲پریودی میرم سونو وهمون موقع امپول hcg میزنم که تخمک بین ۲۴تا ۳۶ساعت بعد ازاد میشه ،دمترم میگه فقط یک بار ۲۴ساعت بعدامپول نزدیکی داشته باش که من الان دوماه با فولی عالی حواب نگرفتم،میشه راهنماییم کنید من از کی نزدیکی داشته باشم برای پسردارشدن؟؟؟؟

2728
ممنونم گلم فقط نگفتيد تخمك راست ازاد شده بود يا چپ؟؟

عزیزم فکر میکنم از چپ بود
چون تو سونو نوشت احتمالا چپ
ماه قبلش فولی راست ازاد شده بود
ولی واقعا به تخمک چپ و راست اصلا ربط نداره خودت بابت این موضوع اذیت نکن
مهم اینه که اسپرم پسر وارد تخمک بشه
من ی اقدام 12 ساعت قبل تخمک گذاری داشتم و ی اقدام 3-4 ساعت بعد
ولی اینطوری که لوبیا جون میگه اقدام باید بیشتر باشه این بار 18 ساعت قبل ، 12 ساعت قبل و 6 ساعت قبل تخمک گذاری اقدام کنید
انشالله که نتیجه بگیرید 

خدای خوبم سپاس
سلام لوبیا عزیزممنون از مطالب مفیدت من تا الان تونستم تا صفحه۱۱بخونم،عزیزم‌من قرص کلومیفن باید از پن ...

شما دو سه ساعت بعد از امپول اولین نزدیکی، ۱۵ ساعت بعد از اولین اقدام ، اقدام دوم رو برو. چون واقعا نمیشه با اطمینان ۱۰۰٪ گفت تخمک ۲۴ ساعت بعد ازاد میشه یا ۲۰ ساعت بعد.

چرا دارو و امپول؟ خودتون بدون دارو و امپول نمیسازی تخمک؟

عزیزم فکر میکنم از چپ بود چون تو سونو نوشت احتمالا چپ ماه قبلش فولی راست ازاد شده بود ولی واقعا ب ...

ببين من چند جا خوندم تخمك راست كشش بيشتري داره نسبت به جذب اسپرم y!!!تا تخمك سمت چپ!!انه اينكه اصلا باتخمك چپ كسي پسردار نميشه نه!!ولي بيشتر كسايي كه دختر دارشدن با تخمك چپ بوده!

ولي تو هيچ مورد نبايد قاطع گفت چون خدايي داريم كه صلاحمون رو بهتر ميدونه 

من فقط دوست دارم پسر داشته باشم وگرنه به نظر من دختر يه چيز ديگه هست 

ببين من چند جا خوندم تخمك راست كشش بيشتري داره نسبت به جذب اسپرم y!!!تا تخمك سمت چپ!!انه اينكه اصلا ...

سلام اردیبهشت جون دکار سونو کرد با اون دوتا فولی اقدام نکردی ؟؟

وکتر بهت نگفت اگه بخای اقدام کنی کی باید اقدام.کنی؟؟

2738
سلام لوبیا عزیزممنون از مطالب مفیدت من تا الان تونستم تا صفحه۱۱بخونم،عزیزم‌من قرص کلومیفن باید از پن ...

همین تاپیک نوشتم. الدوز ۳۶ ساعت بعد از امپولش یک اقدام داشت و دختر شد. مامان ایدا هم ۲۴ ساعت بعد از امپول اقدام کرد و دختر شد.

باید سعی کنی ۲،۳ اقدام داشته باشی. سونو هم ۲۴ ساعت بعد ار امپول برو حتما

باید سعی کنی حتما دو تا اقدام تو ۲۴ ساعت مونده به تخمک گذاری انجام بدی و چون دقیق نمیشه گفت کی ازاد میشه:

عصر ۷،۸ امپول رو بزن، همون شب ۱۲-۱۰ اینا اولین اقدامت رو برو. فردا طرف های۲-۳ بعد از ظهر اقدام دومت رو برو و یک اقدام هم ۴۸ ساعت بعد از تزریق. همسرت ۳-۵ روز تخلیه نداشته باشه، هر بار بعد از اقدام بالشت زیر باسنت و پاها رو بچسبون به دیوار ۱ ساعت اینا بمون. 

سلام اردیبهشت جون دکار سونو کرد با اون دوتا فولی اقدام نکردی ؟؟ وکتر بهت نگفت اگه بخای اقدام کنی کی ...

یه ما مای  خونگی هم راجع به تخمک میگفت تخمدان راست نزدیک به کبد هست  وگرمتر ار تخمدان چپه وتخمکش بیشتر قابلیت جذب اسپرم پسر  را داره

ولی خوب خیلیا تواین تاپیگ با تخمک چپ پسر  دارشدن

نمونه اش دریا که امیر علیش الان تو بغلشه

اگه بخوای ۳ تا اقدام داشته باشی ۲،۳ ساعت قبل از امپول اقدام اول و هر ۱۲ ساعت اقدام برو ۳ تا اقدام. بهتره. همسرت رو خوب تقویت کن

سلام اردیبهشت جون دکار سونو کرد با اون دوتا فولی اقدام نکردی ؟؟ وکتر بهت نگفت اگه بخای اقدام کنی کی ...

نه اقدام نكردم!!اير منتظره بود برام اينكه فولي داشتم واينكه باچپ نميخوام اقدام كنم

دكتر فقط گفت دوبار اقدام كن گفت يكي روز قبل از تخمك گذاري يكي هم روز تخمك گذاري

نه اقدام نكردم!!اير منتظره بود برام اينكه فولي داشتم واينكه باچپ نميخوام اقدام كنم دكتر فقط گفت دوب ...

روز تخمک گذاریت مطمئن بشو که ۲،۳ ساعت قبل از تخمک گذاری بیافته اقدامت نه بعدش. ۲،۳ ساعت قبلش باشه، اسپرمها تا موقع ازاد شدن از مایع منی جدا میشن و خودشون رو به لوله فالوپ میرسونن

2706