2733
2734
روز تخمک گذاریت مطمئن بشو که ۲،۳ ساعت قبل از تخمک گذاری بیافته اقدامت نه بعدش. ۲،۳ ساعت قبلش باشه، ا ...

باشه حتما!

من ٨٠درصد روز ١٦تخمك گذاريمه!به نظرت ١٥برم سونو؟؟دكتر بهم ميگه كي ازاد ميشه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه حتما! من ٨٠درصد روز ١٦تخمك گذاريمه!به نظرت ١٥برم سونو؟؟دكتر بهم ميگه كي ازاد ميشه؟؟

من هر موقع با سونو فولی سایز20تا22داشتم وجاهای متفاوت سونو کردم ولی هیچکدوم نمیگن کی آزاد  میشه فقط میگه تا دوسه روز آینده  

سلام لوبیا عزیزممنون از مطالب مفیدت من تا الان تونستم تا صفحه۱۱بخونم،عزیزم‌من قرص کلومیفن باید از پن ...

یک نکته دیگه اینکه سعی کن به همسرت تو رابطه خیلی خوش بگذره، چون اونطوری اسپرم های بیشتری تولید میکنه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
روز تخمک گذاریت مطمئن بشو که ۲،۳ ساعت قبل از تخمک گذاری بیافته اقدامت نه بعدش. ۲،۳ ساعت قبلش باشه، ا ...

وای لوبیا جون نگرانم نکنه اینماهم کیتم رنگ نگیره تخمکگذاری نکنم 

اگه اینجور باشه عملا تخمدانم ازکار افتاده 

امروز13سیکلم دمای پایه36و هیچ ترشحی ندارم 

ميگم تخمك چپ بيشتر دختر ميشه نه اينكه ١٠٠درصد!!به نظرم بهتره ريسك نكنيم 

من همیشه فقط تخمدان راستم فولیش بالغ میشه تاحالا خیلی سونو رفتم همیشه راست بالغ بوده البته چپ هم فولی دارم ولی فقط راستم بالغ میکنه نمیدونم چرا 

البته ماه پیش هیچکدومتخمکگذاری نکرد خدا کنه اینماه کیتم رنگ بگیره برم سونو

ميگم تخمك چپ بيشتر دختر ميشه نه اينكه ١٠٠درصد!!به نظرم بهتره ريسك نكنيم 

منم دخترم سمت چپم بود وقتی حامله بودم حالا خب باید چیکار کنیم از راست آزاد بشه شاید همش از چپ آزاد بشه ولی مامان پریا هم فولیش سمت چپ بود  پسر شد بچه دومش هرچی خدا بخواد 

ميدوني چيه!!اومدم نگاه كردم ديدم تو دفترچه ام نوشته سونوگرافي محترم لطفا....يعني نسخه هم نوشته خودشم ...

پس خیلی زرنگه دکتر دانشفر دیگه از دفترچه برگه نمیکنه

راستی ضخامتت چطور بود وگزارش سونو را لابد پشت برگه سونو نوشت؟؟