2733
2734
خدا بد نده. حسابی ورزش کن. و چرب نخور. گرمی اصلا لب نزن. به من طب سنتی گفت گرمی زیاد کرد رو داغون می ...

لوبیا جون

وبقیه دوستان من یه مسکل برام پیش اومده 

ما بخاطر مدرسه بچه ها مودم اینترنت نصب کردیم 

جای مودم روی اپن اشپزخانه و یا همون اپن روی طبق بالای کنار اپن هست 

از در روز پیش که وصل کردیم من سرم درد میگیره 

البته شبا خاموشه و ما تو اتاق خواب میخابیم 

ولی روزها همش نزدیکشیم ومن اصلا حس خوبی بهش ندارم و نگرانم که روی بدن اثر منفی بگذاره

اولا ضرر داره یانه

دوما بر ای کاهش مضرات چه کنم 

سوما اگه باردار بشم برای جنین ضرر داره؟؟

این موضوع سوم بیشنر ازهمه نگرانم کرده

لطفا هر کسی تجربه و راهکاری داره راهنمایی و کمکم کنه

خیلی دلشوره گرفتم

سلام خانوما ببخشید سوال داشتم..

لوبیا جان من تنبلی دارم شوهرمم واریکوسل داره 

فعلا نمیخوام بچه دار شم ولی اگه تصمیم گرفتم اقدام کنم میخوام پسر باشه

شوهرم بیشتر نقش داره تو تعیین جنسیت یا خودمم تاثیر دارم؟

شوهرم گرمیجات زیاد بخوره یا هردومون؟؟

اونی ک جلوحرفات سکوت میکنه لزوما نابلدنیست شعورش از تو بیشتره :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لوبیا جون وبقیه دوستان من یه مسکل برام پیش اومده  ما بخاطر مدرسه بچه ها مودم اینترنت نصب کردی ...

منم همین مسئله رو دارم سر کار که هستیم مودم  وای فای داره و همیشه روشنه.تقریبا روزی۵ساعت من نزدیک مودم هستم و امکان جابه جایی هم وجود نداره.من تصمیم گرفتم به محض اینکه باردار شدم سرکار نرم.هم به خاطر مودم هم کرونا.اینکه میگن کنار مودم کاکتوس بزاری هم من خوندم زیاد تاثیر نداره

سلام خانوما ببخشید سوال داشتم.. لوبیا جان من تنبلی دارم شوهرمم واریکوسل داره  فعلا نمیخوام بچ ...

شوهرت نقش زیادی داره

در مصرف گرمیجات زیاده روی نکنین

همسرت بهتره عمل کنه یا اگه عمل کردنی نیست حتما داروی تقویتی بخوره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2728
سلام لوبیا جون  من رفتم سونو دیشب . روز دوازدهم سیکلم بود . میخواستم ببینم فولیکول غالبم کدوم ...

نه گلم . از دو روز دیگه اقدام رو شروع کن

لوبیا جون وبقیه دوستان من یه مسکل برام پیش اومده  ما بخاطر مدرسه بچه ها مودم اینترنت نصب کردی ...

ببین تا حدی ضرر که داره. سعی کن روزا چند ساعت مشخص کنی همه استفاده کنن بعد خاموش کنی.

من سر حاملگی دخترم شبها کلا موبایل رو حالت پرواز میزاشتم

فکر کنم همتون صبر کردین ببینین اونایی که با این روش  باردارشدن جنسیت بچشون چی میشه بعد برین اق ...

نه من به خاطر این صبر کردم دخترم بزرگتر و مستقل تر بشه.

تحقیقاتم رو کردم و امام رو گرفتم و به چیزی که میگم خودم ایمان دارم. من ۸,۹ ماه خواننده خاموش تاپیک بانو بودم و در حال تحقیق.

تا زمانی که آمار و اطلاعات کامل نبود زبون باز نکردم

2738
خوب الان بخاطر مدرسه بچه ها مجبورم چیکار کنم؟؟😟😟

تصمیم سختیه. سعی کنین شب ها حتما خاموش باشه و روزها هم یه ساعت های خاصی روشن باشه

دوستان این تامین رو قفل میکنم دوباره بیاین تامین قبلی تامین پسر دار شدن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4719021/چگونه-پسر-دار-شویم-مهمترین-نکته-شناخت-بدن-و-تعداد-اقدام-بالا-در-بازه-تخمک-گذاری?postId=152645808

@fotros313    

اینها امار هستن. اینها رو عکسشون رو بیزحمت سیو کن و با متی که من نوشتم تو یه جا جمع کن، فقط. امار ها و یه تاپیک بزن و همه رو اونجا بزن. حدود ۲۰۰ صفحه اول کافیه. ممنون