2733
2739

اگر براتون جنسیت خیلی مهمه، دو سه ماه قبل از اقدام اصلیتون کیت تخمک گذاری بزارین و حدالامکان یکی دو بار سونو برید که بدنتون رو خوب بشناسین و دستتون بیاد چه روز از سیکلتون تخمک گذاری دارین.

هیچ کدام از روش های تعیین جنسیت ۱۰۰٪ نیست فقط شانس رو میبره بالاتر. در مورد روشی که زیر میگم بر طبق امار شانستون 

من در مورد دارو و امپول هیچ نظری ندارم، چون اطلاعاتم کافی نیست. تنها چیزی که کلی اطلاعات دارم و امار جمع کردم راجع به زمان اقدام و تعداد اقدام هستش. کمی هم راجع به تغذیه. 

اطلاعاتم رو از مطالعه سایت که سایت تعیین جنسیت هست به دست اوردم و براتون خلاصه کردم و با جامعه اماری کوچکی که تو تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1675349/مامانای-اقدامی-واسه-بارداری-با-کیت-وتخمکگذاری-بیایید-باهم-باشیم?page=1

مطابقت دادم. 

سر فرصت اماری هم راجع  به تعدادی از خانمهایی که تو تاپیک بالا هستن که اقدامهاشون و نتیجه هاشون رو دنبال کردم میدم بهتون تا ببینین درصد موفقیت چقدره. 

تنها هدفم کمک به خانمهایی هست که به هر دلیلی دوست دارن فرزندی که باردار میشن دختر یا پسر باشه.

در این تاپیک توهین ممنون!

کیتی که استفاده میکنید مدیکور باشه حدالامکان. اینترنتی هم میتونید سفارش بدید. 

راجع به کیت تخمک گذاری به تاپیک دیگه ام که در مورد کیت و اپلیکیشن تخمک گذاری هست مراجعه کنید. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4375775/اطلاعات-مفید-راجع-به-نمودار-lh-تخمک-گذاری-وبهترین-اپلیکیشن-تفسیر-کیت?postId=136949475

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

دختر

تعداد پایین و تحرک پایین اسپرم در رحم موقع ازاد شدن تخمک= شانس بیشتر فرزند دختر

بارداری برای دختر ممکنه چندین ماه طول بکشه چون کارهایی که برای جنسیت دختر انجام میشه کلا شانس بارداری رو هم میاره پایین.

برای بارداری دختر باید تعداد و تحرک اسپرم ها پایین باشن. برای همین منظور:

1. برای اقدام شرایط رحم جوری باشه که اسپرم ها تحرک و تعدادشون کمتر بشه تا روز تخمک گذاری. هنگام ا ر گا سم د خو ل خیلی عمیق نباشه. 

2. اقا دوش گرم بگیره یا حوله گرم رو بیضه هاش بزاره تا تحرک اسپرم ها بیاد پایین. 

3. فقط یک بار اقدام سه یا دو روز مونده به تخمک گذاری ) وقتی کیت مدیکور هاله داره.

4. بلافاصله بعد از اقدام خانم از جاش پاشه که اسپرهای زیادی نتونن خودشون رو به لوله های فالوپ برسونن.

5. اگه همسرتون پایین ۳۵ سال هست ۸،۹ روز از اخرین تخلیه اش بگذره. اگه همسرتون بالای ۳۵ سال هست بیشتر از ۷ روز از تخلیه اش نگذره.

6. رژیم غذایی تون کم کالری باشه و حدالامکان از خوردن صبحانه صرفنظر کنید. توضیحات بیشتر راجع به رژیم کم کالری تو اینترنت میتونید پیدا کنید. 

7. گرمیجات زیاد مصرف نکنید. 

8. مصرف لبنیات کم چربتون رو ببرین بالا.

9. مصرف مواد غذایی که اسیدی کننده بدن هستند رو ببرید بالا. راجع به مواد غذایی اسیدی کننده کلی مطلب تو اینترنت هست.

من همه رو انجام دادم اما نشد اونی که باید بشه   ...البته راضی ام به رضای خدا..نباید تو کار خدا دخالت میکردم..خدا خودش خوب تنبیهم کرد تا بفهمم هیچ کار خدا بی حکمت نیستو دیگه فضولی نکنم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر:

تعداد بالا و تحرک بالای اسپرم در رحم موقع ازاد شدن تخمک= شانس بیشتر فرزند پسر

فاکتور های مهم

۱.  کیفیت تخمک : اگه تخمک کیفیت نداشته باشه بارداری اتفاق نمیافته. حتی من فکر میکنم تخمک اگه کیفیتش خوب باشه به پسر بودن کمک میکنه. انزیم کیو ۱۰ برای کیفیت تخمک خیلی خوبه.

۲.  ترشحات تخمک گذاری که محیط رو لزج و قلیایی میکنه و مدت عمر اسپرم رو بیشتر میکنه و ترشحات زیاد باعث میشه اسپرم ها جلوی تحرکشون گرفته نشه. اگه محیط رحم خشک باشه عمر اسپرم کم میشه و جلوی تحرکشون گرفته میشه و در نتیجه اسپر های کمتری به تخمک میرسه. اگه زن قبل از مرد ارضا بشه باعث میشه ترشحات بیشتری به وجود بیاد و کمک میکنه واسه عمر اسپرم.

هیچ چیزی مثل ترشحات خود بدن خوب نیست حتی جوش شیرین.

۳. اقدام نزدیک به زمان تخمک گذاری: هم ترشحات داخل واژن بیشتره که باعث میشه اسپرم های بیشتری از از واژن و رحم عبور کنن و به لوله های فالوپ برسن و منتظر تخمک بمونن. معمولا اسپرم ها تا ۲۴ ساعت زنده هستن. (اگه تغذیه مرد درست باشه حداقل ۲۴ ساعت زنده هستن) و بعد از ۲۴ ساعت شروع به مردن میکنن و از تعدادشون کم میشه. پس اقدام ها اگه تو فاصله ۲۴ ساعت مونده به تخمک گذاری باشه اسپرم ها منتظر تخمک میمونن. اگه فاصله اقدام بیشتر از ۲۴ ساعت باشه اسپرم های بیشتری میمیرن و شانس پسر کم میشه.

اسپرم بیشتر=شانس بالاتر

۴. حفظ کردن اسپرمها دورو بر دهانه رحم بعد از اقدام تا اسپرم های بیشتری بتونن شنا کنن و برن لوله فالوپ. برای اینکار میگن یه بالش زیر باسنتون بزارین و پاهاتون رو بزارین بالا تا اسپرم ها بتونن راحتتر شنا کنن برن لوله فالوپ. بعد از اقدام ۱ تا دو ساعت پاها رو بدین بالا. یه پوزیشنی انتخاب کنید که اسپرم ها تزدیک دهانه رحم تخلیه بشن.

۵. حداقل دو اقدام تو فاصله ۲۴ ساعت تخمک گذاری. دو تا اقدام با فاصله ۱۰ یا ۱۲ ساعت از هم باعث میشه تعداد اسپرم بیشتری منتظر تخمک بشه. اگه اقدام اول به فرض ۱۰۰ میلیون اسپرم ازاد بشه و اقدام دوم ۷۰ میلیون،  میشه ۱۷۰ میلیون. در حالی که یک اقدام فقط ۱۰۰ میلیون میده. این فاکتور برای کسانی که شوهرشون اسپرم شون پایینه اهمیت بیشتری داره. شانس پسر با دو یا سه اقدام در بازه تخمک گذاری ۸۵٪ و با یک اقدام به شرط رعایت تغذیه ۶۰٪

6. مدت تخلیه برای اقدام اول بین ۳-۷ روز باشه. بیشتر از ۷ روز تعداد اسپرم در بدن مرد به شدت پایین میاد. 

اقدام دوم هم ۱۲ ساعت بعد از اقدام اوله. اگه بخوایین سه تا اقدام کنین از ۲۴ ساعت قبل از تخمک گذاری اقدام هاتون رو شروع کنین.

برای بالا بردن شانس پسر بودن از دو ماه قبل از اقدام سعی کیند همسرتون هر ۲-۴ روز تخلیه داشته باشه. این کار باعث میشه بدنش خودش رپ به تولید تعداد زیاد اسپرم و اسپرم های با کیفیت وفق بده. نزارین اسپرم ها بیشتر از ۷ روز تو بدنش بمونه. 

7. تغذیه قلیایی تاثیر خیلی خوبی داره واسه جنسیت پسر. تغذیه رو تو اینترنت هم راحت میتونید پیدا کنید.

2728

8. باید تغذیه تون های نوع کالری بالا باشه. توی دو ماه یا یک ماه مونده به اقدام باید سعی کنید وزنتون یکی دو کیلو بالا بره. صبحانه خوردن خیلی مهمه و نباید فراموش بشه.

9. باید در هفته ۳ تا ۴ بار هر بار به مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیق وزنه بزنید.

۱۰. دو یا سه اقدام انجام بشه. اولین اقدام ۲۴ ساعت مونده به تخمک گذاری، دومین اقدام ۱۲ ساعت مونده به تخمک گذاری و اگه کسی قصد سه اقدام داشت ، اقدام سوم یکی دو ساعت قبل تخمک. 

(خودم اگه بخوام اقدام کنم سعی میکنم سه اقدام داشته باشم، اگه شوهرم یا خودم نکشیدیم یا شرایط جور نبود حداقل دو اقدام).

اگه بخوایین دو اقدام داشته باشین اولین اقدام ۱۸ ساعت قبل از تخمک گذاری و دومین اقدام ۲،۳ ساعت قبل از تخمک گذاری.

تخمک گذاری در اکثر خانم ها بین ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعد از به اوج رسیدن اتفاق میافته. بستگی به بدن هرکس و حتی ممکنه سیکل تا سیکل فرق کنه. این قسمتش یکم سخته کلا.

کسی که کیتش معمولا ۲۴ ساعت مثبت میمونه اولین اقدام ۱۲ ساعت بعد از اوج کیت و اقدام دوم ۲۲ ساعت بعد از کیت.

کسی که کیتش ۳۶ ساعت مثبت میمونه اولین اقدام۲۰  ساعت بعد از کیت، اقدام دوم ۳۴ ساعت بعد از کیت. اگه کسی بخواد سه اقدام بره باید یکم فاصله ها رو کم کنه.

مقاله های جدید نشون میده بدن مرد ۴ ساعت بعد از تخلیه شروع میکنه به اسپرم سازی و در حدود ۸ ساعت بعد از تخلیه تعداد اسپرم کمتری داره ولی اسپرم ها تحرک بالاتری دارن.

(کسی اگه خواست مقاله انگلیسی ش رو میدم بهش.

۱۱.تغذیه من میدونم زیاد اسیدی نباید خورده بشه. لبنیات بعد از تخمک گذاری و لبنیات پرچرب اشکال نداره. از پری تا تخمک گذاری لبنیات خورده نشه.

۱۲.  سعی کنین تعداد و تحرک اسپرم شوهرتون بالا باشه. تو سایت های خارجی میگن مالتی ویتامین مخصوص مردان بالای پنجاه برای اقایون خوبه. هر چند شوهرتون پایین پنجاه ساله. 

۱۳. شربت گایافنزین از ۵ روز قبل از تخمک گذاری تا ۳ روز بعدش بخورین.

۱۴. شربت زعفران نیم ساعت قبل از اقدام برای مرد جهت افزایش تحرک.

من همه رو انجام دادم اما نشد اونی که باید بشه    ...البته راضی ام به رضای خدا..نباید تو ک ...

برای چه جنسیتی میخواستین؟ چند تا اقدام داشتین؟ در چه روزهایی؟ کیت استفاده کردین؟

برای چه جنسیتی میخواستین؟ چند تا اقدام داشتین؟ در چه روزهایی؟ کیت استفاده کردین؟

دختر می خواستم...از رژیم، روز نزدیکی و همه این چیزارو رعایت کردم هر چی تو نت خوندم انجام دادم اما نشد...روزاش اینا یادم نیست موضوع واسه ۴،۵ سال پیش

2738
دختر می خواستم...از رژیم، روز نزدیکی و همه این چیزارو رعایت کردم هر چی تو نت خوندم انجام دادم اما نش ...

روز ش مهمه.

یک اقدام داشتی یا چند تا؟ 

هیچ روشی ۱۰۰٪ نیست

یادتونه چند تا اقدام داشتین؟ فقط یک اقدام؟ کیت استفاده کردین؟

چهار ماه اقدام بودم دو سه ماه اول کیت استفاده میکردم ولی چون دیگه میدونستم تخمک گذاریم چه زمانیه استفاده نکردم، روز قبل و خود روز تخمک گذاری اقدام کردم

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
دقیقا من هم بالا نوشتم. برای دختر باید فقط بک اقدام داشت در بازه تخمک گذاری. اگه اقدام ۲ یا ۳ تا بشه ...

فکر کنم تو اون‌ماهی که باردار شدم ۲ تا بود

چهار ماه اقدام بودم دو سه ماه اول کیت استفاده میکردم ولی چون دیگه میدونستم تخمک گذاریم چه زمانیه است ...

مرسی. منم نکته مهمی که اینجا میگم اینه. واسه پسر دو یا سه اقدام، واسه دختر فقط یک اقدام در بازه تخمک گذاری.

2706