2733
2734
عنوان

امشب منو شوهرم بحثمون شد بیاین بگم سر چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 108 پست
نه گلم خنده چیه  هرکسی یه اعتقادی داره و نظرش محترمه  و از نظر من نیست

امیدوارم خداوند بهترین راه رو جلوی پات بزاره

و بهت توان بده تا تشخیص های درستی داشته باشی دوست عزیز😍

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢
عزیزم نگران نباش احتمال بارداریت صفره من تا حالا نداشتم شوهرم اصرار داره که داشته باشیم این رابطه رو ...

وای نه قبول نکن خیییییلی درد داره من یه بار امتحان کردیم وهشتناک بود از یه طرفم خیلی ضرر داره واسه بدنتون کلی انگل و عفونت منتقل میشه بی اختیاری میگیری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳۵روزه مامانم اینارو ندیدم اون دفه زنگ زد شوهرم گفتم بگو مهناز سه هفتس خونه مامانش نرفته و ندیدشو ...

به خدا خانواده شوهر من انقدر باشعورن،کورونا اومد همه روز عید باهمدیگه تماس تصویری گرفتیم عیدرو تبریک گفتیم،بعد روز چهارم عید پدر جاریم فوت کرد نه مراسمی نه چیزی گفتن برای تسلیت هم نیاید ما راضی نیستیم کسی بیمار بشه،تلفنی تسلیت گفتیم تازه پدرش از پیری مرد نه از کورونا ،تلفنی همه به هم خبر دادیم ختم قرآن گرفتیم،ناراحت شدم برات عزیزم متاسفانه گیر افتادی بین یه عده زبون نفهم،زمانیکه اون آنفولانزا اومد من به پسرم یاد دادم به هیچکس دست و بوس نده،وقتی به مادرشوهرو پدرشوهرم بوس نداد ناراحت نشدن بهش آفرین میگفتن،پدرشوهرم هر وقت زنگ میزنه میگه نومو از طرف من ببوس البته اگر دوست داشت زورش نکنید

2728
لوبریکانت استفاده کنین یکم مشکل هست ولی مهم اینکه شما خودتونم از اون رابطه لذت ببرین یا نه 

عزیزم این نوع رابطه عوارض زیادی داره

من خودم ب یکی از عوارض هاش دچارشدم

بله محرم نیستیم ولی اومدن خاستگاری و قرار عقد داریم چند سالم دوست بودیم 

خیلی کارت اشتباهه تا عقد نکردی خودتو دراختیارش نزار یکی رو میشناسم ۸سال باهم دوست بودن چندماه بود نامزد کرده بودن رابطه داشتن پسره بهش گفت دیگه خوشم نمیاد ازت دلمو زدی خیلی راحت ولش کردو رفت یه دختره دیگرو گرفت درصورتی که تو این هشت سال کاری نمونده واسه دختره نکرده باشه و واقعا عاشقش بود

عزیزم این نوع رابطه عوارض زیادی داره من خودم ب یکی از عوارض هاش دچارشدم

اره واقعا قبول دارم ولی خب یه وقتا پیش میاد دیگه منم به خاطر ترس از بارداری نمیخوام رابطه واژینال داشته باشم 

2740
اره واقعا قبول دارم ولی خب یه وقتا پیش میاد دیگه منم به خاطر ترس از بارداری نمیخوام رابطه واژینال دا ...

خب چراحداقل ی صیغه محرمیت نمیخونین عزیزمم

خیلی کارت اشتباهه تا عقد نکردی خودتو دراختیارش نزار یکی رو میشناسم ۸سال باهم دوست بودن چندماه بود نا ...

بله درسته حرفتون ولی دوس دارم درکم کنید که یه شرایطی میشه که ادم نمیتونه نه بگه واقعا 

منم سعی میکنم دیگه نباشه نه به خاطر این چیزا به خاطر اینکه خودم دچار استرس نشم 

2706