2733
2739
عنوان

امشب منو شوهرم بحثمون شد بیاین بگم سر چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 108 پست
ما سال اول مستاجر بودیم به فاصله یک کوچه به خدا آسایش نداشتیم تازه عروس دوماد بودیم مثلا هرشب شام می ...

درکت میکنم خیلی سخته حالامابایدمنتشونم تحمل کنیم مثلاخونه مفتی دادن نشستیم گرفتارم بخداازاین وضعیت هیچ کاریم ازم برنمیاد دلم بحال خودن میسوزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته حرفتون ولی دوس دارم درکم کنید که یه شرایطی میشه که ادم نمیتونه نه بگه واقعا  منم سعی ...

عزیزم درک نمیکنم راستش چون منم با شوهرم دوست بودیمو ازدواج کردیم ولی هیچوقت تا محرمیت رابطه نبود تازه موقعی هم که عقد بودیم تا شب عروسی رابطه کامل نبود تو دوران دوستی مون خلافمون ختم میشد به دست همو گرفتن و بوس کردن اون، که تازه باز من ناراحت میشدم از خشم خدا میترسیدم الان خواهر خودم طرز فکرش مثل شماست تو نامزدیه همه کار میکنه و من بهش گفتم نکن و گوش نکرد حالا بعداز چندماه عواقبشو میبینه بگذریم انشالله خوشبخت بشی ولی........ 

الان این ماه ماه سومیه که پریود میشم دیگه استرس نداشته باشم؟! شرایط اینکه برم بیرون خریدو ندارم اخه ...

اگه پریودت مثل همیشه هست مقدارش و طول روزاش خیالت راحت باشه

2731