2410
2553

ما از اول عید تا الان تقریبا هرشب خونه پدر شوهریم که اون دوتا خاهرشوهرمم هستن که من ب یکیشون الرزی دارم هروقت باشه ناخوداگاه اخم میکنمو اصن ی وعضی لبته بخاطر اینکه احساس میکنم کم محلی میکنه بهم امروزم تا غروب اونجا بودیم بعد که اونا اومدن من ب همسری گفتم پاشیم بعد دیگه مامانش اومد اصرار اصرار برین دوراتونو بزنین بیاین باباشم دیگه بدتر که زود بیان بعد اومدیم تو ماشین شوهرم گفت حرکت جالبی نبود و قهر کرد اومدیم خونه باباش ز زد من گفتم بریم گفت نه اصلن میخای بیای اونجا اخم کنی حرف نزنی زشته گفتم خاهرت اینطوریه گفت خب حالا اون نریم بهتره الانم قهریم بعد دوس دارم ی چیزی بگم فردا که اون متهم باشه نه من

قرنطینه ب کجاتونه دقیقا😒😒

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مشکل از خودته ک هر شب هرشب میری خونه پدر شوهرت و اینقدر شوهرت رو پرو میکنی 

اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2714
قرنطینه هم که کشکه

اای😂😂😂😂😂

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               
2706