2733
2739
عنوان

زود بیاین میخوام درد دل کنم

81 بازدید | 16 پست

همه از مادرسوهر میگن من از مادرم.

امروز زنگ زد داشتیم حرف می زدیم وسط حرفاش یهو گفت شوهرت خره کیه که من جلوش باید چایی بگیرم.

بعد گفت دامادای مردم میرن کف پای مادره زنشونو میبوسن مال تو هیچ کاری نمیکنه و یه عالمه گفت.

منم گفتم مامان این چه حرفیه؟ کی رفته پای مادرزنشو بوسیده اخه؟ گفت اره طرفداری کن ازون شوهره احمقت.

بدبخت سوهره من شاید سه ماه یه بار بیاد خونشون یه چای بخوره ها ولی نمیدونم ابنهمه نفرت مادرم ازش چیه؟

بهم گفت همش طرفداری میکنی و خوشین با هم و ...گفتم همه مادرا کیف مبکنن دخترسون خوشبخته تو ناراحتی.؟

من ۱۲ ساله عروسی کردم اما بچه ها دبگه بریدم نمیدونم اینهمه نفرت از کجا میاد؟ از ظهره که سردرد شدم.همش حرفاش میاد تو ذهنم.چیکار کنم؟

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه وقتایی واقعا حسادته شاید پدرت تو جوونی مثل شوهرت نبوده و اذیتش کرده

نمیدونم.خودمم موندم.از بس توصیح دادم بهش دیگه حالم به هم میخوره.

مادرهاکلاهمینن دخترهاکه عروس میشن میرن فکرمیکنن شوهرشون بیشتردوست دارن حسودیشون میشه حق بده توبیشترب ...

تنهایی میرم و سر میزنم زود زود.سعی میکنم زیاد با شوهرم نرم.چون حتی به نوع نشستن و نگاه و حرف و همه چیش گیر میده.

مثلا سوهرم سلام میده مامانم نگاشم نمیکنه روشو میکنه اونور ارم مبگه سلام انگار مثلا غریبس.خیلی بدم میاد ازبن کاراش

قبلاازشوهرت بدنگفتی یابامامانت بحثش نشده شایدازهمونه

چرا یه بار که دعوتمون شد اوایل اردواجمون اومدم خونه مامانم ابنا چند روز.اما بعدش به خیر و خوشی ختم به خیر شد و دیگه سعی کردم قهر نکنم برم.نمیدونم شاید تو ذهنش مونده.ولی بازم دلبل نمیشه اینهمه کینه به دل بگیره.مخصوصا اونجاش که گفت اون خره کیه و فکر کرده کیه که من براش چای بگیرم😮‍💨

حالا چای رو هم ساید یه بار گرفته چون خودم همیشه ابنکارو میکنم

چرا یه بار که دعوتمون شد اوایل اردواجمون اومدم خونه مامانم ابنا چند روز.اما بعدش به خیر و خوشی ختم ب ...

مامان شمامثل مامان منه دقیقاولی من کل زندگیم تعریف میکردم ازبدی شوهرم میگفتم اخرشم اینقدربدشوهرموگفتن منم اخلاقم عوض میشدخونه بحث میکردیم اخرشم اون خیانت کردمنم جداشدم