2733
2739
عنوان

امشب منو شوهرم بحثمون شد بیاین بگم سر چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2757 بازدید | 108 پست
من یکم احساس میکردم اب تو دهنم جمع میشه و نبض شکمی دارم شک کردم ترسیدم رفتم خوندم دیدم یه سریا تو با ...

چرا رابطه جنسی داری وقتی هنوز عقد نکردی اونم مقعدی میدونی چ قد عوارض داره..ان قد خودتو در اختیارش نذار فقط خدا میدونه فردا چی پیش میاد

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اول اسفند جایی نرفتم ولی دیگه واقعا بچه ام افسرده شده، اونم دختر من که از صبح شنبه تو کلاس و پ ...

ما از ۱۰ بهمن فقط یه بار رفتیم بیرون😓😓😓😓

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
عزیزم بعضیا شعور ندارن که.یکی مثل مادر شوهر من!! به خدا میمونیم تو خونه میاد فرار میکنیم میریم باغ ا ...

بچه من از آخر بهمن تا الان یکبارم پاشو بیرون نزاشته فکرشو بکن یه پسر هشت ساله،امروز میگه مامان پوسیدم تو خونه،متاسفم برای خودم متاسفم برای همه باشعورهایی که زحمت و سختی به خودشون میدن تا این ویروس لعنتی گورشو گم کنه بره ولی حالم بده از این آدمای بیخیال که هرشب به دورهمی و مهمونین،شماهم عزیزم رک بگو نه من جایی میرم نه کسی خونم بیاد ،ببین وقتی انقدر راحت تو این اوضاع تو شهر میچرخن مطمین باش رعایت بهداستم نمیکنن و ناقلن نزار بچه هاتو ببوسن،بزار ناراحت ببشن فوقش دیگه نمیان

نه من خودم مشکل ندارم  خانواده هامونم بازن ولی دیگه نه در این حد که یهو باردار شم

ببخشید سوالم حمل بر توهین نشه.

شما مسلمنانید یا پیرو دین دیگه؟؟؟؟؟

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
چرا رابطه جنسی داری وقتی هنوز عقد نکردی اونم مقعدی میدونی چ قد عوارض داره..ان قد خودتو در اختیارش نذ ...

الان میدونید ین علائم من از چی  میتونه باشه؟ 

من خوودم حس میکنم تلقین میکنم و زیادی دارم دقت میکنم به همه چی حساس شدم 

ای از دست قوم شوهر، ماهم امشب دیر شام درست کردیم یه خیابون فاصله داریم تا هوس پیاده روی میکنن پامیشن ...

ما تویه ساختمونیم معنیه زندگیوتواین ۴سال متوجه نشدم خیلی بده نزدیکی به خانواده شوهر

خب طفلی بچه گناه داره ماشین ندارین سوارش کن ببر تو ماشین یه دور بزنین کرونا ک دیگه از ماشین نمیپره ت ...

ماشین که داریم، شوهرم میگه مامانت اینا که تو قرنطینه آن مثل ما. تو هم که جایی نرفتی، تو ماشین خودمون میشینی میری اونجا بعد هم میای خونه، ولی میگم نکنه باز ناقل پنهان باشم، نرفتم، اینم اشتهاش کم شده، لامصب میگن تو فضا هم میمونه، ولی راه حلت بد نیست، فردا بدم باباش ببره تو ماشین یه دور بزنه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
ببخشید سوالم حمل بر توهین نشه. شما مسلمنانید یا پیرو دین دیگه؟؟؟؟؟

عزیزم من مسلمونم ولی دین واسه کنترل و قانونه واسه مردم 

مگه میشه اخه با یه  آیه محرم و نامحرم شد 

من به این چیزا اعتقاد ندارم 

نه من خودم مشکل ندارم  خانواده هامونم بازن ولی دیگه نه در این حد که یهو باردار شم

عزیزم ینی ب هم محرم نیستی ولی رابطه داشتی؟

ببخش متوجه‌ حرفت نشدم

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢
ما از ۱۰ بهمن فقط یه بار رفتیم بیرون😓😓😓😓

اون موقع که نبود از 1 اسفند اولین موردش شناسایی صد چر تز 10 بهمن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
الان میدونید ین علائم من از چی  میتونه باشه؟  من خوودم حس میکنم تلقین میکنم و زیادی دارم ...

احتمال بارداریت صفر درصده،،ولی خواهش میکنم دیگه تا بعد عقدت رابطه جنسی باهاش نداشته باش

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍