2752
2734
عنوان

امشب منو شوهرم بحثمون شد بیاین بگم سر چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2757 بازدید | 108 پست
عزیزم من مسلمونم ولی دین واسه کنترل و قانونه واسه مردم  مگه میشه اخه با یه محرم و نامحرم شد&nb ...

نمیخوام بحث‌کنم ولی وقتی مسلمونیم باید به قوانینش احترام بذاریم

مثلاوایرات قوانین خودش رو داره

کسی  که ایرانیه و قبولش داره بهش احترام میذاره قوانینش رو رعایت میکنه

ولی کسی که نه و اذیت  میشه مهاجرت میکنه جای دیگه.

البته شما اعتقاد خودتون رو دارید فقط نظرم رو گفتم💐💐💐

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال بارداریت صفر درصده،،ولی خواهش میکنم دیگه تا بعد عقدت رابطه جنسی باهاش نداشته باش

همه همین حرفو میزنن میگه احتمال صفره ولی من نمیدونم چرا از استرسم کم نمیشه 😐

واقعا نمیدونم چمه 

گلم معذرت میخوام ولی میدونی این کارگناهه تو رو خدا بمن نخنددی

چرا بهت بخندن؟؟؟؟؟

حلال حضرت محمد تا ابد حلال 

و حرام حضرت محمد تا ابد حرام

مگر کسی که مسلمان نباشد

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731
یعنی چی؟؟؟؟ خواهر شوهرت خونه پدرشه ، شما باید اونو تحمل کنی ؟؟؟ مگه با خواهر شوهرت کدورتی داری؟؟؟&nb ...

نه اما احساس میکنم قیافه میگیرع واسم این واسم قابل تحمل نیس بعد با دخترشو خاهرش جفت میشن من تنها میمونم البته مادرشوهرم اینجور مواقع از پیش من جم نمیخوره شوهرمم همینطور اما من بازم حرص میخورم

نمیخوام بحث‌کنم ولی وقتی مسلمونیم باید به قولنینش احترام بذاریم مثلاوایرات قوانین خودش رو داره کسی ...

عزیزم من دینمو خودم انتخاب نکردم که بخوام با جون و دل به تمام چیزاش احترام بزارم 

اگر دست خودم بود شاید خیلی چیزا عوض میشد 

بچه من از آخر بهمن تا الان یکبارم پاشو بیرون نزاشته فکرشو بکن یه پسر هشت ساله،امروز میگه مامان پوسید ...

من ۳۵روزه مامانم اینارو ندیدم اون دفه زنگ زد شوهرم گفتم بگو مهناز سه هفتس خونه مامانش نرفته و ندیدشون که بفمه نیاد ولی باز پررو پررو اومدن وقتی ام میان هیچ محل نمیزارم اونوقت به شوهرم میگه زنت چرا حا و حوصله نداره ولی باز میان از بچه هام خیلی میترسم وگرنه خودم هیچی

عزیزم من دینمو خودم انتخاب نکردم که بخوام با جون و دل به تمام چیزاش احترام بزارم  اگر دست خودم ...

درسته.

نه گلم خنده چیه  هرکسی یه اعتقادی داره و نظرش محترمه  و از نظر من نیست

از این جهت که خودت قبول داری حرفت رو خوشحالم 

نمیخوای عقیدت رو وارد دین کنی 

و خودت گردن میگیری👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

آفرین.

بله محرم نیستیم ولی اومدن خاستگاری و قرار عقد داریم چند سالم دوست بودیم 

عزیزم نگران نباش احتمال بارداریت صفره من تا حالا نداشتم شوهرم اصرار داره که داشته باشیم این رابطه رو ..میگن خیلی درد داره راسته میترسم تحمل نکنم اینم دیگه عادت کنه یه عمر دست از سرم برندارخ

ما تویه ساختمونیم معنیه زندگیوتواین ۴سال متوجه نشدم خیلی بده نزدیکی به خانواده شوهر

ما سال اول مستاجر بودیم به فاصله یک کوچه به خدا آسایش نداشتیم تازه عروس دوماد بودیم مثلا هرشب شام میخوردن میومدن خونه ما. بعد اون خونه خریدیم ازشون دور شدیم سه سال خیییییلی خوب بود دیگه زیاد نمیومدن دوباره اونجارو فروختیم الان یه خیابون فاصله داریم فقط لحظه شماری میکنم برم از اینجا. 

عزیزم نگران نباش احتمال بارداریت صفره من تا حالا نداشتم شوهرم اصرار داره که داشته باشیم این رابطه رو ...

لوبریکانت استفاده کنین یکم مشکل هست ولی مهم اینکه شما خودتونم از اون رابطه لذت ببرین یا نه