2737
2734
منظورم از تنهایی رفیق گشت و‌ گذار نیس. منظورم یکیه ک واقعا باهاش راحت باشم و‌بتونم صمیمی بشم

اصنم اینطور نیست فک نکن ازدواج کردی از صب تاشب تنهایی .شوهرمن نهایت ۱ یا۲ خونس شغلش دولتیه.خیلی ام ازدواج خوبه پراز لحظه های شیرینه😗😗😗😍😍😍😍

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
عشق به احتمال زیاد بعد از ازدواج به وجود میاد ولی دلیلت برای ازدواج دلیل خوبی نیست... چون فکر نکن تو ...

دقیقا خواستم منم بگم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محبت فراوان . 

تو ک نمیدونی هنوز خواستگارت کم محبته یا پر مهر و محبت... باید باهاش حرف بزنی ک بفهمی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
مرسی نظر لطفته💋😍🌹

واقعا خوشگلین 😍😘❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
نه ادم جاه طلبی نیستم و حسرت خور برای موقعیت . گفتم که خیلی کمبود محبت دارم بیشتر محبت و عشق واسم مه ...

تو جلسات خواستگاری اینو زیاد نمیشه فهمید

ممکنه طرفت تو ازدواج خودشو نشون بده که اهل محبته

واقعا به نظر خودت همچین تفکری درسته؟

منم خیلی تنهام (بارها خلاصه زندگیمو گفتم اینجا

پدر مادرم خیلی بلاها سرم اوردن تو خانواده ی بزرگ شدم که هر روز منو زجر میدادن انقدر اتفاقات عجیب تو خانوادم دیدم که منو تا مرز جنون میبره)اما اصلا قصد ازدواج ندارم و منتظرم سنم کمی بره بالاتر تا یه زندگی مستقلانه برای خودم تشکیل بدم.....

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2740
بپرسم پر مهری ؟ 😂🤦‍♀️ به عقلم شک میکنه 

چرا قبل ازدواج یکی دو ماه حرف نمیزنین البته زیر نظر خونواده ها؟

محبت فراوان . 

آهاااا...ینی دوسش نداری؟ ینی حسی بهش نداری آره؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
واقعا به نظر خودت همچین تفکری درسته؟ منم خیلی تنهام (بارها خلاصه زندگیمو گفتم اینجا پدر مادرم خیلی ...

نظر خودمو بخای درست نیس به نظر خودمم.ولی از طرفی حس میکنم کم اوردم از تنهایی اخه من خیلی سختی کشیدم و زحمت کشیدم تا تونستم ی جایی واسه خودم پیدا کنم تو جامعه حالا حس میکنم دیگه انگیزه هام کور شده.همش میگم برا کی برا چی برا ؟ اصلا دارم چیکار میکنم؟ انگار ی چیز اصلی کمه ی خانواده ای از خودم ندارم ک برام انگیزه باشه 

بپرسم پر مهری ؟ 😂🤦‍♀️ به عقلم شک میکنه 

با چند تا برخورد میشه فهمید مرد اهل ابراز محبت هست یا نه...از لحن کلامش گل اوردنش و اینکه اتفاقا باید خواسته ت رو رک بگی... بگو من دنبال مردی هستم که محبت کردن بلد باشه هم تو عمل هم به زبون.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
محبت فراوان . 

منم یه خواستگار داشتم...بهش هیچ حسی نداشتم....میرفتم پیش مشاورم گریه میکردم، اونم پسر جوون بهم میخندید میگفت بابا حس که از بین نمیره....این ینی دوسش نداری....خب بذارش کنار...

بعدا با پسره مطرح کردم، گفت اتفاقا بچه که بوده مشکل ابراز احساسات داشته...

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
آهاااا...ینی دوسش نداری؟ ینی حسی بهش نداری آره؟

خوشم میادازش به عنوان یه ادم. برا شخصیت و باوراش احترام قائلم. ولی فک نکنم یتونم باهاش اون صمیمیتی که ارزوشو داشتم پیدا کنم . ی چیزی ک همیشه کمبودشو داشتم 

2706