2726

من خیلی تنهام .خیلی . حتی یه موقع هایی شدیدا حس میکنم کسی نیس کنارم. ۲۴ سالمه.اختلاف سنیم با پدرمادر و خاهر برادرام خیلی زیاده.یجورایی خاهرم بزرگم کرده. بعضی وقتا اونقد تنها میشم که به خودم قول میدم اولین خاستگاری ک بیاد قبول کنم. ولی وقتی موقعیتش میشه همیشه دودل میشم میگم بعدا حسرت ازدواج با عشقومیخورم. و نه میگم و باز این چرخه تکرار میشه. الان یه خاستگار خیلی خوب دارم ولی علاقه خاصی پیش نیومده چیکار کنم ادامه بدم یا وقت تلف کردنه؟

معلومه که ادامه بده....خیلی خوب ینی چطوری؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرگز همچین اشتباهی رو نکن که روزی هزار بار پشیمون میشی. سرت رو با کلاس و ورزش و کتاب و کار گرم کن تا به موقع ش با مورد مناسبت ازدواج کنی.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2728

اگه شرایطش خوبه قبول کن .حالا همه اونایی که عاشق شدن و ازدواج کردن خوشبخت نشدنا .ازدواج با عقل مهم تره 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

و اگه همینجور ادامه بدی به جایی میرسی که تنهاتر میشی و اونوقت خواستگاری هم نداری که نجاتت بده یا موردای بدتری میان

با فکر ردشون کن و البته پیش مشاوره هم برو

شاید فکر خواستگار بهتر و حسرت بعدا رو  خوردن نمیزاره عاشقش شی

ببین اگه موقیتش خوبه ادم خوبیه بزار بیاد باش حرف بزن ایشالا علاقه هم شکل میگیره.سنتم کم نیست.منم سنتی ازدواج کردم بخدا عقد کردیم طاقت نداشتم یه لحظه نبینمش انقدر دلتنگ میشدم

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
2706