2733
2734
عنوان

بچه هااااااااااااا کمک😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 33 پست
مامانم بیاد ببینم چی میگه

ما چند سال پیش گرفته بودیم همه کار کردیم درست نشد فقط یه چیزی اثر داد 

اسفند رو بریز توی اب توی یه قابلمه بجوشون بزار سرد بشه از الک رد کن 

بعد  ابشو بریز روی سرش مالش بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما شوره بوده مال تو وگرنه به این راحتیا نمیریزن

من وسواس شپش دارم 

نمیدونم چی بودن 

باید برم دکتر بالاخره 

کل سرمو با شونه میخی شونه زدم چندین بار داشت زخم میشد کف سرم ولی شپش نریخت 

یکم از اون دونه سفیدا ریخت 

صاف نبودن بیضی حجم دار بودن میترسم خدایی

پسره موهاش زیاد مهم نیست با ماشین از ته بزنین زودتر از بین میرن بعدم هرچی رختو لباسه با ابجوش بشورین و بقیه جاهای خونه رو هم سمپاشی کنید

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
من وسواس شپش دارم  نمیدونم چی بودن  باید برم دکتر بالاخره  کل سرمو با شونه میخی شو ...

تخم شپشو اگه فشار بدی میترکه منم موهام بلنده همیشه استرس شپش همرامه😑😑

تخم شپشو اگه فشار بدی میترکه منم موهام بلنده همیشه استرس شپش همرامه😑😑

بخدا منم دارم از استرس میمیرم

موهام بلنده منم

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
بخدا منم دارم از استرس میمیرم موهام بلنده منم

من دخترای خواهر شوهرم پارسال گرفته بودن با اینکه درمان کردن حتی خودمم موهاشونو دیدم ندارن ولی بازم خونه مادرشوهرم یا خونه خودشون رفتنی روسریمو محکم‌میبندم بلافاصله رسیدم خونه روسری و موهامو میشورم 😑😑 یبارم امدن شب موندن خونمون فردا هرچقد کردم رخت خوابارو اونجوری جمع کنم نتونستم همه رو شستم کل خونه رو کامن زدم

من دخترای خواهر شوهرم پارسال گرفته بودن با اینکه درمان کردن حتی خودمم موهاشونو دیدم ندارن ولی بازم خ ...

منم همش تو اتاقم بیرون نمیرم باور میکنی؟🤐😂

میاد نزدیکم جیغ میزنم میگم برو کنار

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
منم همش تو اتاقم بیرون نمیرم باور میکنی؟🤐😂 میاد نزدیکم جیغ میزنم میگم برو کنار

😐😂میدونی من تو چه شرایطی فهمیدم شپش دارن 

عروسی پسر خاله شوهرم بود منم خیر سرم ۷۰۰ دادم موهامو شنیون کردم رفتیم تالار دیگه سر ی میز نشستیم خلاصه یهو خواهر شوهرم گفت دخترام شپش گرفتن چیکار کنم یعنی منو انگار برق گرفت تا اخر مجلس رفتم نشستم 😮‍💨😂ی گوشه روسریمم بستم 

اون که پسره موهاشو از ته بزنید خودتم بگیر موهاتو خوب با روغن مایع چرب کن روغن باعث میشه شپش ها خفه بشن بزار یه چند ساعت روغن ها بمونه بعد برو حمام با شونه شپش خوب شونه کن بعد شونه رو بزن توی ظرف آب هرچی باشه توی اون آب دیده میشه هر روز اگه همین کارو بکنی یه هفته ای از شرشون خلاص میشی تمام پتو هاتون هم بشورین خونتون هم هرروز جارو بزنید 

شاید این بهار، درخت آرزوهایمان جوانه زد🌱🌸
2706