2733
2734
معلومه که ادامه بده....خیلی خوب ینی چطوری؟

ینی متناسب من و اهدافمه. شرایطمون هم تناسب داره. معیارای اخلاقی و ظاهری و خانوادگی و فرهنگی ومالی رو هم داره. ولی من روحیاتم خاصه خیلی فرق داره با بقیه میترسم بعد ی مدت پشیمونی بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعد از کلی سخت گیریو چند جلسه بالای یه ساعت حرف زدن و مدتی صیغه بودن انتخاب کردم 😂😂😂

از بس میترسیدم بعدش دیگه با خیاللل راحت عاشق شدیم 

الانم تنها مشکلمون غرورمونه که ربطی به ازدواج سنتی نداره

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡
آشنا شو یکم با هم صحبت کنین، ببین حست چیه. همون روز اول که جواب نمیخوان ازتون. یکم برین بیان، شاید خ ...

چن جلسه رفتیم کلی هم چت کردیم ولی واقعا برام در حد یه دوست معمولیه .کشش اونجوری بهش ندارم جنسی و‌ عشقی اینا 

2728
ینی متناسب من و اهدافمه. شرایطمون هم تناسب داره. معیارای اخلاقی و ظاهری و خانوادگی و فرهنگی وما ...

چرااا؟ ینی چی خاص؟ خب همه شرایطش که میخوره به شما....

دیگه چی میخای داشته باشه؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2740

عشق به احتمال زیاد بعد از ازدواج به وجود میاد ولی دلیلت برای ازدواج دلیل خوبی نیست... چون فکر نکن تو زندگی مشترک یه سره یکی ور دلت نشسته گل میگید گل میشنوید و میرید گشت و گذار. صبح تا شب باید تنها باشی تا شوهرت برگرده از سر کار. پس اگه شوهرو واسه رفع تنهایی میخوایی اشتباه فکر میکنی.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
و اگه همینجور ادامه بدی به جایی میرسی که تنهاتر میشی و اونوقت خواستگاری هم نداری که نجاتت بده یا مور ...

نه ادم جاه طلبی نیستم و حسرت خور برای موقعیت . گفتم که خیلی کمبود محبت دارم بیشتر محبت و عشق واسم مهمه تا موقعیت... 

والا من سنتی بود ازدواجم و بهش حسی نداشتم ولی بعدازدواج عشقمون دوطرفه شد و خداروشکر خوشبختم

عزیزم پروفایلت خودتی؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
عشق به احتمال زیاد بعد از ازدواج به وجود میاد ولی دلیلت برای ازدواج دلیل خوبی نیست... چون فکر نکن تو ...

منظورم از تنهایی رفیق گشت و‌ گذار نیس. منظورم یکیه ک واقعا باهاش راحت باشم و‌بتونم صمیمی بشم

نه یه مدل کورد هستش خودمم کوردم البته

چقدر خوشگلن این کوردا

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706