2737
2734
داریم همینکارو میکنیم ... ولی پیشرفتی از لحاظ احساسی حاصل نشده واسم

پس هنوز نتونسته رفتاری از خودش نشون بده که دلتو بلرزونه... نشونه ی عاشق شدن اینه... یهو یه چیزی تو دلت میریزه...

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
منم یه خواستگار داشتم...بهش هیچ حسی نداشتم....میرفتم پیش مشاورم گریه میکردم، اونم پسر جوون بهم میخند ...

اها ینی اون نمیتونسته ابراز کنه ؟؟ منم نمیتونم با کسی ک بهم محبت نکنه صمیمیت پیدا کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داریم همینکارو میکنیم ... ولی پیشرفتی از لحاظ احساسی حاصل نشده واسم 

باید دلت با طرف باشه واقعا خوشت بیاد وگرنه نمیشه ک نمیشه... بحث تو دل نشستن اصلا یه چیز دیگست... خیلی سخته 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
نظر خودمو بخای درست نیس به نظر خودمم.ولی از طرفی حس میکنم کم اوردم از تنهایی اخه من خیلی سختی کشیدم ...

وای چه عالی عزیزم

حالا که انقدر برای خودت زحمت کشیدی روح و کالبدتو به همین آسونی دست کسی نده😉حالا اگه واقعا فکر میکنی باید زندگی مشترکانه برای خودت تشکیل بدی پس دنبال یه فردی باش که لیاقتتو داشته باشه .....

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
اها ینی اون نمیتونسته ابراز کنه ؟؟ منم نمیتونم با کسی ک بهم محبت نکنه صمیمیت پیدا کنم 

والا من که خیلی باهاش ادامه ندادم ولی خیلی جالب بود این آدم داشت دکترا میگرفت، با ادب....با شعور....جنتلمن😆....خانواده خوب، شغل خوب، درآمدش ثابت ماهی ۸ تومن، جایگاه اجتماعی عالی....ولی من هر کار کردم نتونستم....هر کاررررر....دو بارم مشاوره رفتم...میگفتم اصلا نه حس تنفر دارم نه حس عشق...گفت بی تفاوت بودن خیلی بدتره....

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔