2733
2739

من دارم مامان میشم و هیچی بلد نیستم ممنون میشم از تجربیاتتون بگید تا هم من هم مامان اولی های دیگ استفاده کنن

خودم هم چندتا چیز بلدم میگم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اجازه نده هیچکس راجع به بچه‌ات اظهار نظر کنه باعث میشه به مرور زمان داخالت کنن خودت هم جلوی هیچکس انتقاد نکن اینجوری داری بهشون اجازه میدی بعدم مشکل ساز میش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینایی که میگم تو گوگل بزن. چون تصویری باید ببینی

طریقه بغل گرفتن بچه

گرفتن اروغ بچه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋

بهترین تجربه 

به حرف هیچ کس گوش نده 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2738

جلوی بقیه بچت رو دعوا نکن به هییییچ عنوان

اینجوری باعث میشی بقیه ام تحقیرش کنن و تو سری خور شه 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
کتاب بخون راجبش

میخونم هم کتاب هم مقاله و هم دوره تربیت فرزند ثبت نام کردم

یه سری چیزا تجربی هست مثلا یکی یه راهکار برای بهتر شیر خوردن میده هرکسی تو هرچیزی ک بلده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط الکی استرس نگیر 

من اون اولا خیلی استرس داشتم مثلا بچه یه چیزیش میشد حتی در حد کم مینشستم زار زار گریه میکردم بعد شوهرم بامن خرف زد گفت بچه نیاز داره به آرامش تو 

تو یکیو میخوای خودتو آروم کنه😅😅 

دیگه الان دلدار شدم

به هیچ عنوان بچتو نزن

مهمتررررررررین چیزی ک بهت میگم تا زیر ۳ سالگی گوشی نده دستش ک بدبختش میکنی

سعی کن همیشه بالا ببریش یعنی اعتماد به نفس بهش بدی

برای همه کاراش تشویقش گنی بهش یاد بدی ک بهترینه

و اینکه مقابل گریه هاو لج بازیاش کوتاه نیای

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2706