2737
2739
عنوان

من خودم را دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 898593 بازدید | 5926 پست
بانو راهکار برای افزایش آرامش داری؟

دوست داشتن و رضایت از خود باعث آرامش درونی میشه و برای دوست داشتن خود باید تمرینات زیادی انجام بدی.از وبلاگ تولدی دوباره شروع کن.

خوشا راهی که پایانش تو باشی...
سلام عزیزم، به خودت محبت کن تا از مهر طلبی دست برداری. اشباع که بشی دیگه دنبال محبت نیستی، و به تبعش ...

سلام اینجا رو بخونید این وضعیت من 

http://www.migna.ir/note/24033/اختلال-شخصیت-وابسته-تشخيص-راهكارها-مداخلات-درماني

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زن ایده ال من به پوستش میرسه به موهاش میرسه اما من پولی ندارم که لوازم ارایش بخرم و اگه با سختی چیزی ...

سلام عزیزم، شرایطتت رو میفهمم، سخته، ولی هر چیزی یک راهی داره، اگر راهش رو نمی دونیم، نگیم راهی نیست. سعی کنیم پیدا کنیم، خدا کمکت کنه و به عقل و فکرت برکت بده. یادمه روزهایی بود که خیلی کلافه و گرفتار بودم، تنها فکر و ذکرم این بود که خدایا به عقلم برکت بده، حکمتت رو نشونم بده، با اینکه زیاد اهل مستحبات نیستم، اما مدت ها نماز شب میخوندم. و فقط یک چیزی می خواستم.نه پول میخواستم، نه شرایط بهتر، چون میدونستم اینها رو با تلاش خودم میتونم بدست بیارم، فقط و فقط میگفتم خدایا به عقلم برکت بده تا بتونم راهم رو پیدا کنم، بتونم شرایط بهتری بسازم.امیدوارم برای شما هم اتفاق بیفته، هر انسانی رگ خوابی داره، نگیم همسر ما نداره، بگیم ما رگ خوابش رو نمیدونیم، تلاش کنیم پیدا کنیم.

سلام .خیلی تاپیک مفیدیه .ممنونم از استارتر عزیز.یک سوال داشتم کسی که همیشه تو زندگی متاهلی گذشت کرده وبه احساسش توجه نداشته وحتی در مواردی که حقش بوده ناراحت باشه ولی کوتاه اومده والان اعتماد به نفس نداره وافسردگی گرفته وسردرگمه از کجا باید شروع کنه تغییر رو؟

سلام اینجا رو بخونید این وضعیت من  http://www.migna.ir/note/24033/اختلال-شخصیت-وابسته-تشخيص ...

رژان جان تنها راحت اینه که خودت رو دوست داشتی باشی و باورهای اشتباهت رو بپذیری و تغییر بدی.فکر نکن هیچ راهی نداری،محدودیت رو باور نکن، راه رو بساز عزیزم. بسته به شرایطتت. کم کم خودت رو درمان کن.از اینجا شروع کن:

http://thewitch151.blogfa.com/category/1

بهترین مشاور تو خودت هستی، کسی که میتونه نجاتت بده خودت هستی.

سلام .خیلی تاپیک مفیدیه .ممنونم از استارتر عزیز.یک سوال داشتم کسی که همیشه تو زندگی متاهلی گذشت کرده ...

سلام، از اینجا عزیزم.

http://thewitch151.blogfa.com/category/1

2738
سلام ممنون که جواب دادین دقیقا مطمئنم که مسئول صددرصد وضعیت فعلی خودم هستم با انتخاب اشتباهم اما واق ...

عزیزم منظورمن ازاینکه گفتم قبول مسئولیت کن این نبودک بگی بایدتاوان انتخابم روبدم نه بلکه طبق قانون جذب معناش این ک تاالان زندگیم هرجوربودخودم جذب کردم اگه خراب کردم پس تنهاخودمم ک میتونم درستش کنم وباتغییرباورت دنیای بیرونتم عوض میشه بخداپستات منویادخودم میندازه منتهاماجفتمون بچه نخواستیم وتاب آرامش نرسم کس دیگه ایو سهیم آرامشوخوشبختیم نمیکنم.حتماعضوکانال شواینوبدون یکبارزندگی میکنیم وروزای جوونی برنمیگردن پس زودتربفکرراه چاره باش.

اما امروز ما رشد کردیم، دانا شدیم. کتاب خوندیم، تلاش کردیم. طبیعی هست یاد گرفتیم تغییر فاز بدیم و ما ...

ارتمیس جان،من تمام اینها رو بلدم،اما تو اجرا کردنش ضعف دارم.تا جاریم رو میبینم همه چی یادم میره متاسفانه.

اما وقتی ازش دورم،میگم نشین پای صحبتهاش،و غیبتهاش.گول تعاریفشو نخور.

اما وقتی باهاش روبرو میشم یادم میره.

به نطرت باید چکار کنم😔😔

سلام امروز اولین روز تمرین های 21 روزه من هست باید یه نفر رو داشته باشم مطلع باشه نا فراموش نکنم رهاش نکنم یه چیزی رو فهمیدم اول از همه باید یه کاری رو شروع کنم که فقط برای خودم باشه و فکرم رو مشغول کنه سودمندم باشه دیدم برای مراقبه فکری نیاز به مشغولیت فکری جذاب شیرین و سودمند دارم اما هنوز نمی دونم چیکار کنم که واقعا از ته دل دوسش داشته باشم ادمایی که مثل من هستن و توی دوست داشتن خودشون مشکل دارن احتمالا می دونن چی میگم من از وقتی یادم میاد حتی یه اروز ندارم که قند تو دلم اب بشه از یاد آوریش یا یه هوس بچگانه برای یه لباس یا خوراکی که عذاب وجدان نگیرم بعدش 

اینو یکی از دوستان خوبم  /مادر هود/گذاشتن توی تاپیک من منم براتون کپی کردم خیلی حرف به جایی هست فهمیدم تا خودم خودم رو دوست نداشته باشم همسرم هرگز منو دوست نخواهد داشت 

من مهره مار ندارم

آب دعا هم به خورد شوهرم ندادم ...

زیبا یی چندانی هم ندارم که شیفته با یک نگاه ساخته باشم ...

حذاابیت و دلبری زنانه هم در صورت نیاز به مقدار لازم نه همیشه و هرجا ...

ولی یک چیز درباره ی تسخیر روح آدمها بلدم که مدیون استاد ادبیات دبیرستانم هست ....

یه روز استاد ادبیاتم گفت:

یه عاشقی به معشوقش میگه:

من عاشق تو نیستم، عاشق ِ شخصیتی هستم که هنگام با تو بودن پیدا میکنم ....

بابد ببینید همسرتون با شما چه شحصیتی پیدا میکنه چه حسی داره؟؟؟

اگه اون شخصیت یه آدم ذلیل بدبخت دهن بین بچه ننه خنگ و بی عرضه باشه .... هیچ وقت شوهرتون عاشق شما نخواهد بود ... چون شخصیتی که با شما داره بشدت شخصیت له شده ای هست ...

این حرف واقعا درست بهترین دوستم که خیلی دوستش دارم یه ادم قوی و پر انرژی هست امروز فهمیدم دوستش دارم چون از دیدنش انرژی می گیرم و احساس قدرت میکنم 

ارتمیس جان،من تمام اینها رو بلدم،اما تو اجرا کردنش ضعف دارم.تا جاریم رو میبینم همه چی یادم میره متاس ...

سلام عزیزم، اولش همین جوری هست. تا برنامه جدید و سبک جدیدتون همخوان بشه با برنامه ای که یک عمر با اون روش کار کردید، طول میکشه. با خودت مدارا کن، مثل یک بچه که تازه داره راه رفتن یاد می گیره، هر وقت رفتی دوباره حرف زدی، بیا خونه بگو باز به شیوه قدیم عمل کردم، این دفعه برای خودم یک کاری می تراشم، این دفعه حرف نمیزنم، این دفعه نمی گذارم گیرم بندازه؛ این دفعه صراحت بیشتری به خرج میدم.گاهی ترک یک کار اشتباه شش ماه تا یک سال زمان میبره.

اینو یکی از دوستان خوبم  /مادر هود/گذاشتن توی تاپیک من منم براتون کپی کردم خیلی حرف به جایی هست ...

دقیقا عزیزم، برای اینکه مرد رو همراه خودت کنی، باید حس خوبی بهش بدی، همونطور هم اون متقابلا، به جای دعوا با همسرانتون بابت کار اشتباه شون، با سیاست بیان کنید، با سیاست بهشون بفهمونید که اشتباه کردند، مثلا بگید از تو بعید بود، واقعا تو اینکار رو کردی؟تو آدم تحصیل کرده ای هستی، تو جایگاه اجتماعی خوبی داری، تو الگوی بچه ها هستی، تو الگوی فامیلی، همه چشمشون به توست، نگذار مردم ازت ناامید بشن، پدر و مادر من یک حساب دیگه ای روی تو میکنن.

اینهارو بگید در صورت خطای مرد، بهش توهین نکنید، سطحش رو نکشید پایین که تو بی فرهنگی، خانواده ات هم همینطور هستن، تو عین مادرتی، تو باعث ننگ و شرمساری من هستی، چون واقعا همین می شوند. شخصیتشون رو ببرید بالا تا بترسند تا مبادا کاری کنند که از چشم شما بیفتند.اما اگر توهین کنید، حس خوبی به خودشون، شما و زندگی تون ندارند.مردها نیازمند تعریف ما خانم ها هستن، هر کاری می کنند تا شما ازشون تعریف کنید، حس و انرژی خوبی می گیرند، یکبار فقط کافیه جلوی همه بگید همسر من مثلا همیشه میوه های خوبی میگیره، ببینید بخاطر این تعریف چقدر از این به بعد روی این قضیه حساس میشه و بهترین میوه هارو میگیره، تا شما باز هم ازش تعریف کنید، چون فهمیده با اینکار میتونه نظر شمارو جلب کنه. اما یکبار بگید واااای، این چه میوه ای هست؟ چرا دقت نمی کنی؟خواهید دید که میگه از این به بعد خودت بخر، یا همینه که هست، یا از سرت هم زیادی هست.از این ویژگی آقایون استفاده کنید، دلیل اینکه برای مادرانشون همه کار می کنند و برای شما نه، این هست که اونها بعد از داماد کردن پسرانشون تازه یاد می گیرند بابت هر کاری ازش تشکر کنند و بالا ببرن پسرشون رو (تا قبل که پسر توی خونه بود فکر می کردند وظیفه اش هست و سرش داد هم میزدن). الان اگه یک نون هم بخرن، مادرهاشون هزار بار قربون صدقه شون میرن، اما متاسفانه همسرانشون فکر می کنند وظیفه شون هست (بله هست، اما تشکر رو فراموش نکنید، اگر می خواهید بهترین براتون فراهم بشه).تا حالا دیدید یکی از یک غذاتون خیلی تعریف می کنه و تشکر میکنه، دلتون میخواد همه زندگی تون رو بدید بهش، اون بیاد شما فقط اون غذارو بپزید و بدید بهش تا بخوره و باز هم لذت تعریف و تشکر نصیبتون بشه، مردها هم همینطور هستند.

2706