2737
2734
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

| مشاهده متن کامل بحث + 297916 بازدید | 462 پست
سلام استاتر من همسرم جمعه عمل کرده یعنی کلا ۳روز کامل از عملش گذشته.دکترش با تاکید زیاد ما بخیه ریز ...

سلام عزیز همسرتون عدم قرینگی چشمش خوب شد مشکلی ندارن عمل کردن ؟راضی هستین از بلفارو لطفا جواب بدین ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما کسی دیده پف زیر چشم با فیلر خوب بشه؟ نمیخوام بلفارو کنم . 

دعاکن. سپس رها کن. سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی.فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را درزمان مناسب به رویت باز کند. 
2728
اینقد که تبلیغ خوندم حاام بد شد یادم رفت برا چی اومده بودم آخه چرا اینقدر تبلیغ؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا فکر میکنن مردم دور از جون خرن نمیفهمن اینا تبلیغاتین.  اتفاقا نمیدونن اینکه میان اینجا التماس مردمو میکنن هیچکس پیششون نمیره. چقد کارشون بده که میان اینجا متوسل شدن بع دوروغ گفتن و داستااان سرایی...

دعاکن. سپس رها کن. سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی.فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را درزمان مناسب به رویت باز کند. 

من عمل بلفارو کردم یکی از پلکام رد بخیه مونده و قرمزی زیاد داره الان سه ماهه تا کی اینطوره 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
سلام عزیز همسرتون عدم قرینگی چشمش خوب شد مشکلی ندارن عمل کردن ؟راضی هستین از بلفارو لطفا جواب بدین م ...

آره عزیزم خیلی خوب شده اصلا جای بخیه هاشم نمونده خیلیا اصلا متوجه نمیشن که عمل کرده.

2738
من عمل بلفارو کردم یکی از پلکام رد بخیه مونده و قرمزی زیاد داره الان سه ماهه تا کی اینطوره 

سلام عمل کردی تغییر کردی دوستدارین الان مدلش یا نه خوب بسته میشه چشمتون مشکل خاصی ک نداشتین ؟

سلام عمل کردی تغییر کردی دوستدارین الان مدلش یا نه خوب بسته میشه چشمتون مشکل خاصی ک نداشتین ؟

سلام بله راضی ام فقط رد بخیه یه پلکم مونده فعلا دارم ترمیم کننده میزنم 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2706