2733
2734
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

| مشاهده متن کامل بحث + 298765 بازدید | 462 پست
اما واقعا اگر پشت پلک پف داره و قیافه رو خسته نشون میده حتما انجام بدین. من فکر نمیکردم اینقدر تغییر ...

خوشبحالتون.شوهرم بهم اجازه نمیده متاسفانه.من افتادگی پلک دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم میخوام عمل کنم 

شیرازم ..دکتر باقری فوق تخصص جراحی پلک هستن 

گفت 5/5

ان شاءالله چند ماه دیگه میرم

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
منم میخوام عمل کنم  شیرازم ..دکتر باقری فوق تخصص جراحی پلک هستن  گفت 5/5 ان شاءالله چند ...

سلام عزیزم منم شیرازم و الان سه روزه عمل کردم خیلی تحقیق کردم من میخاستم لیفت ابرو و بلافارو با هم انجام بدم دکتر باقری خیلی هزینشون بالا بود و کارشون با دکتر سحاب شهرزاد و اسدالهی در یک سطح بود من دکتر اسداللهی رو انتخاب کردم بعد از اتمام کار ک خودمو نگاه کردم واقعا راضی بودم اما فعلا خیلی ورم دارم ،ایشالا شما هم بزودی عمل کنین و راضی باشین 

سلام عزیزم منم شیرازم و الان سه روزه عمل کردم خیلی تحقیق کردم من میخاستم لیفت ابرو و بلافارو با هم ا ...

مرسی عزیزم

حق با شماست...

من هم شاید رفتم دکتر ابطحی

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
سلام عزیزم  من یه ماه پیش عمل جراحی پلک بالا رو انجام دادم ولی هنوز هم جای عمل قرمز هست  ...

طبیعیه برای من بعد دو ماه شروع کرد کمرنگ شدن الان بعد از 3 ماه هنوزم یه جاهایی از بخیه صورتیه

سلام اتی جان شما سمت ونک هستید نه 

من دنبال دبستان پسرانه خوب تو اون محدوده هستم 

می شناسید که معرفی کنید

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

سلام من مامانم افتادگی پلکش رو عمل کرد ۲۰ روزه عمل کرده گفت بیام بپرسم داره دیوونه میشه از ناراحتی

حس میکنه پلکاش با هم فرق داره و تا به تا شده

این ورم و پف پلک تا کی هست و کی رفع میشه؟؟

ممنون میشم جواب بدید

سلام من مامانم افتادگی پلکش رو عمل کرد ۲۰ روزه عمل کرده گفت بیام بپرسم داره دیوونه میشه از ناراحتی ...

خیلی طول میکشه تا ورم بخوابه . طبیعیه تا به تا میشه. شاید دو ماه بعد از عمل شایدم بیشتر. دکتر میگه 3 ماه طول میکشه نتیجه نهایی مشخص بشه