2737
2734
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

| مشاهده متن کامل بحث + 297113 بازدید | 462 پست
فیلر جای خالی رو پر میکنه. پف که خودش ورمه

بله. اما زیر پوف گووده معمولا...اون گودی رو پر کردم. فیلر زدم. خیلی بهتر شدم

دعاکن. سپس رها کن. سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی.فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را درزمان مناسب به رویت باز کند. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بله راضی ام فقط رد بخیه یه پلکم مونده فعلا دارم ترمیم کننده میزنم 

سلام عزیزم منم یک ماهه که بلفارو کردم خط بخیه ام قرمزه چقدر طول میکشه بهتر بشه من ترمیم کننده سیکالفیت اون میزنم شما چی استفاده میکنید؟

سلام عزیزم منم یک ماهه که بلفارو کردم خط بخیه ام قرمزه چقدر طول میکشه بهتر بشه من ترمیم کننده سیکالف ...

سلام‌گلم منم اون میزنم آلان بهتره ولی رد قرمزی مونده میگن تا ۶ ماه زمان لازمه تا دو ماه دیگه ببینم چطور میشه اگه موند لیزر میکنم

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
سلام‌گلم منم اون میزنم آلان بهتره ولی رد قرمزی مونده میگن تا ۶ ماه زمان لازمه تا دو ماه دیگه ببینم چ ...

شما اصلا کرم ترمیم کننده تونو تغییر ندادید از همون اول اون زدید تا الان ؟ من  دیدم قرمزیش هست هنوز گفتم ترمیم کننده مو تغییر بدم به نظر شما تاثیری داره؟ 

شما اصلا کرم ترمیم کننده تونو تغییر ندادید از همون اول اون زدید تا الان ؟ من  دیدم قرمزیش هست ه ...

الان دارم اون مدل سیکالیفت میزنم امروز با یکی صحبت کردم گفت تازه بعد ۶ ماه یکم مشخصه چطوریه و ردش تا یسال میمونه بعدش کامل میره

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2740
الان دارم اون مدل سیکالیفت میزنم امروز با یکی صحبت کردم گفت تازه بعد ۶ ماه یکم مشخصه چطوریه و ردش تا ...

مرسی عزیزم من سیکالفیت رو یک هفته بعد از کشیدن بخیه هام شروع کردم به زدن الان دو هفته است که میزنم فکر کردم شاید باید ترمیم کننده ی بهتری بزنم رفتم امروز رژواسیل خریدم دکتر خودم سیکاسول داد ایرانیه اونم خریدم یه نفر دیگه بهم کرم پروپولیس فوراور معرفی کرد اونم خریدم تا الان ۲۴۰۰ پوله ترمیم کننده دادم 😂 ایشالا که تاثیر داشته باشه😅 اخه میدونی چیه میرم اینستا این پیج های کلینیک زیبایی ها عکس میزارن از بلفاروپلاستی مینویسن بعد از کشیدن بخیه بعد اصلا قرمزی نداره پلکشون نمی‌دونم چه جوری عکس میگیرن نورپردازی میکنن 

بعد ادمو به شک میندازن آدم فکر میکنه فقط جای بخیه خودش اینقد قرمزه 😕 به خاطر همین میام اینجا میپرسم یه کم خیالم راحت شه به هر حال کسی که تجربه داره بهتر میتونه راهنمایی کنه

من عمل اولم زیر چشم را ۴ ماه پیش انجام دا‌م پیش دکتر باب شریف که بخیه نداشت و پلک بالا رو ۳ هفته پیش ...

سلام وقت بخیر 🌺

منم قصد دارم عمل پف زیر چشم رو انجام بدم،شما از دکتر باب شریف راضی بودین؟با چه روشی پف رو برداشتن و رد بخیه تا چه زمانی بعد عمل مونده بود؟؟