2733
2734

نائب الزیاره همه تون حرم حضرت معصومه (س) 

اسم بنویسید زیارت کنم به جای شما♥

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

خدایا خودت کمکم کن جواب زحمتامو بده، لیلی هستم 

لایک نکنید لطفااااااا، تگ نکنید لطفاااااا، درخواست الکی هم ج نمی‌دم ...  ،زندونه تنُ رها کن ای پرنده پر بگیر🕊️ کاربری دست یک روح در دو بدن 🤣دونفر....، برای خودت بجنگ چون تو ارزشش رو داری!و تمام زندگیت رو فقط عاشقانه خودت رو بپرست ؛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

التماس دعای ویژه 

دعا کن برام با دو قلوهام برم😍😍😍دخترم و پسرم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

راضیه ام

برای رفع مشکلاتم دعا کن

دعا کن دعایی که برامون گرفتن از بین بره و زندگی مون خوب شه

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤

به عشقم برسم قبول شم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2706