2733
2734
عنوان

روبروی ضریحم 😍بیا سلام بده به بانو وحاجتتوبنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 170 پست
بگوو منمم بطلبه خودممداشتم باهاش حرف میزدم😭

به ف ال نیک بگیر 😊😊

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم حرم حضرت معصومه بودم😊ایشالا کلامت خیر باشه خودمم به دلم بدجور زیارت حضرت زینب رو میخواد🥺

بله توضیحات تاپیکونخوندم ذهنم رفت پیش حضرت زینب.بعدش تصحیحش کردم ایشالله قسمتت میشه همین که دلتنگه رفتنی مطمئن باش خانم هم به فکرته.

التماس دعا

بله توضیحات تاپیکونخوندم ذهنم رفت پیش حضرت زینب.بعدش تصحیحش کردم ایشالله قسمتت میشه همین که دلتنگه ر ...

ممنون عزیزدلم 

حاجت روا بشید♥

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2731