2410
2553
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

294828 بازدید | 462 پست

سلام دوستان

من چند سال بود تو فکر عمل پلک بالا بودم. خیلی مردد بودم همیشه. کلی سرچ کردم تو این سالها . تو اینستا نمونه کار دکترها رو.میدیدم . خیلی دلم میخواست یه نفر کامل با جزییات توضیح بده اما غیر از یه مورد چیزی پیدا نکردم. بالاخره خودم هغته قبل عمل کردم و برای همین این تاپیک رو زدم

دوستان حتما حتما باید بلفاروپلاستی پیش یه جراح متخصص انجام بشه 

دکتر آرزو خوانساری نیا جراح زیبایی هستن کارشون عالیه واقعا ، پیش هر پزشکی انجام ندید چون ریسک و پشیمون میشین
این پیج اینستاشون هم شماره هم نمونه کاراشون داخلش

آدرس مطب شون هم فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان) ، پلاک 9 ، بلوک 3 ، واحد 5

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عمل پلک رو پزشک های مختلف انجام میدن عمومی یا پوست یا...در مورد عوارض عمل مقل بسته نشدن چشم یا جای بخیه و.. خیلی شنیدم اما دکتری انتخاب کنین که متخصص چشم باشه حتما که اسیب نزنه به چشم. اگر فوق تخصص عمل های زیبایی هم داشته باشه که خیلی بهتره . هزینه متخصص چشم حتما بالاتره اما ارزشش رو داره

2714

سوالای همه، سوالای منم هست.

میشه همرو جواب بدی. منم دنبالشم😊😊

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

عکس قبل و بعدتونم میشه بزاری؟؟

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

عزیزم منم میخوام عمل کنم خیلی توفکرشم میشه هزینشوبگی میخوام برم فارابی خوبه اونجا 

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید
همسر منم عمل کرد برگشت ولی نه کامل😐🐀

ینی چی که برگشت؟؟

بعد چند وقت؟؟

2706