2733
2734
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

| مشاهده متن کامل بحث + 298764 بازدید | 462 پست
سلام عزیزم . نه به غیر از جای بخیه که یه خط سفید مونده هیچ مشکل دیگه ای ندارم . بسیار راضیم از عمل و ...

سلام وقت بخیر

اسم ترمیم کننده رو میگین؟

الان گوشه چشمتون جای عمل گود نشده ، فرو رفتگی نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام استاتر من همسرم جمعه عمل کرده یعنی کلا ۳روز کامل از عملش گذشته.دکترش با تاکید زیاد ما بخیه ریز زده براش ودقیقا امروز که روز سومش بود ۷۰ درصد ورم وقرمزیش از بین رفته.با مراقبت زیاد یعنی دوشب ودوروز هر یه ربع کمپرس یخ گذاشتم رو چشماش وشبا اصلا نخوابیدم حتی  خودشم سرش تو این سه روز همش بالا بود تقریبا نیمه نشسته خوابیده .چشماش مثل چشمای قبل تو بود حالتش الان خیلی تغییرش محسوسه ولی همش میگه چشام یجوری شده فکر میکنه که همینجور میمونه هی بهش میگم حداقل تغییر بعد کشیدن بخیه مشخص میشه ولی هی ایراد میگیره میگه یه چشمم افتادس نمیدونم این یکی بخیش با اون یکی قرینه نیست.ولی دکتر فیلم اتاق عملو گذاشته بود چربی وپوستی که جدا کرده بودو دیدم یکیش بیشتر بود اونم بخاطر اینکه یه چشمش بیشتر افتاده بود حالا عکس قبلشو با عکس روز سوم عمش که امروز بودو میزارم بهم بگو چقد جا داره تا بهتر بشه 

2731
استلرتر اگه میشه عکس الان چشماتو بزار ببینم تو این مدت چقد تغییر کرده

سلام منم سه روز عمل کردم چشمام هنوز ورم داره بخصوص زیر چشمم باید صبر کنید ک نتیجه مشخص بشه

پسرم دنیام  خدایا خودت مواظبش باش

سلام این پیامو میذارم واسه هر کسی دوست داره عمل پلک انجام بده

بی حسی با آمپول بی حسی انجام شد بی حسی کلی نیست اما هیچ دردی حس نکردم موقع عمل،  زمانش حدود یک ساعت شد،،  حدود شش میلیون هزینه کردم،،،، چشمم سیاهی و کبودی داشت بعد از عمل که حدودا دو هفته بعدش خوب شد کوفتگیش 

حتی بعد از عمل هم یه مسیری رو پیاده روی کردم

مادر منم عمل بلفاروپلاستی رو هم برای پلک بالا و هم پلک پایینش پیش دکتر پریسا نخعی انجام داد خیلی راضیه همش میگه چرا زودتر انجام ندادم کلی تغییر کرده اگه افتادگی پلک دارید حتما عمل کنید خیلی تاثیر داره و تغییر میکنید.

دوستم یه دکتر بهم معرفی کرد، دکتر منصور هادیلو، کلی تو نوبت شدم که عمل بلفاروپلاستی رو واسم انجام بدن، چون خیلی مطبشون شلوغ و مشتریاشون زیاده، همشونم راضین، هر مریضی که میره، با خودش 10 نفرو میاره، شماره مطبشون اینه 22252774

سلام بنده تازه اومدم نی نی سایت که از دوستان سوال کنم برای خرابکاری دکتری که چشم و ابروی منو با جراح ...

درسته که متخصص و‌فوق تخصص بوذن خیلی مهمه اما همیشه جواب نیست. مثلا منشی دکتر رحیمی همه جا هست. همه جا و به وفور و به شدت تبلیغ می کنه. من چند نفرو می شناسم که گول تبلیغات این دکتر را خوردند و با هزینه بسیار بالا بدبخت شدند رسما. هم زیبایی شون رفته و هم پولشون. من خودم حالم بد میشه تاپیک های بلفارو را می خونم همش تبلیغات دکتر ابوالفضل رحیمی هست. دکتری که اکثر مریض هاشو بیچاره می کنه

تبلیغ الکی نکن.جان انسانهای بی پول در عذابه. تو به فکر دزدی از مریض ها هستی. 

[QUOTE=118629798]عزیزم خاله من افتادگی بیش از حد داشت و پف زیر چشمش خیلی زیاد بود . میخواست عمل کنه ولی میترسید که مب ...[/QUOTE

اینقدر تبلیغ نکنید بخدا ملت گناه دارند. مدیون میشی

سلام دوستان منم حدودا یکماهه بلفا کردم ولی احساس میکنم دکتر بخیه چشمهام رو خیلی برده بالا دقیقا زیر ...

عزیزم پیش کی عمل کردی؟ لطفا جواب بده

اسی جان من الان عکسهاتو دیدم من خودم اون ماه نوبت عمل دارم مادرمم عمل کردن خبلی وقت پیش ولی چیزی ک ا ...

پیش کی عمل کردین شما

این چیزا تجربه دارم میتونی ازم سوال کنی 👈 کتوژنیک/کاپ قائدگی/دانشگاه/ دعانویس/رشته فتوگرافیک/رشته تجربی/عشق/ازدواج سن کم/لانگ دیستنس/عشق مجازی/ازدواج راه دور/ازدواج قومیت متفاوت
درسته که متخصص و‌فوق تخصص بوذن خیلی مهمه اما همیشه جواب نیست. مثلا منشی دکتر رحیمی همه جا هست. همه ج ...

چرا اینو میگید نمونه کاراشون که خیلی عالیه شما تجربه عمل دارید پیششون؟

این چیزا تجربه دارم میتونی ازم سوال کنی 👈 کتوژنیک/کاپ قائدگی/دانشگاه/ دعانویس/رشته فتوگرافیک/رشته تجربی/عشق/ازدواج سن کم/لانگ دیستنس/عشق مجازی/ازدواج راه دور/ازدواج قومیت متفاوت