2733
2734
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

| مشاهده متن کامل بحث + 298830 بازدید | 462 پست

من تجربمو از عمل مادر همسرم دریک تاپیک دیگه نوشتم  و خواهش کردم بگذارید نی نی سایت یک جای امن باشه برای اعتماد به تجربیات واقعی من کار دکتر اشراقی از نزدیک دیدم برای بلفاروپلاستی واقعا انقدر هم که دوستان تبلیغ کردن عالی نبود یعنی طوری نبود که واقعا مشخص باشه عمل پلکی شده...بازهم تحقیق کنید.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان کسی جراحی پلک بالا انجام داده که نامتقارن بشه 

دوست من پیش یه دکتر توی تهران عمل کرد و نا متقارن بود بعده دو سال رفت پیش دکتر پریسا نخعی و مجدد عمل کرد و الان خیلی خوب شده 

شماره دکتر رو دارم فقط 09125599382

2731
نگهداری بعد از عمل و میشه بگید؟درسته که تا یک هفته بعد عمل باید تنها مستقیم خوابید؟و تا چند وقت چشم‌ ...

بله باید مراعات کنین صاف بخوابین به هیچ وجه نخارونین. تا وقتی ورم داره چشمها کوچیک و بززرگه

من تجربمو از عمل مادر همسرم دریک تاپیک دیگه نوشتم  و خواهش کردم بگذارید نی نی سایت یک جای امن ب ...

والا من که تبلیغ نکردم عکس هم گذاشتم گفتم جای بخیه هنوز هست . بله به قول دکترها عمل پلک مثل عمل بینی نیست که تغییر فوق العاده مشخص باشه اما چهره رو باز میکنه .  من خودم راضی بودم در کل هرچند جای بخیه مونده

[QUOTE=139958326]من تجربمو از عمل مادر همسرم دریک تاپیک دیگه نوشتم  و خواهش کردم بگذارید نی نی سایت یک جای امن ب ...[/

در کدوم تاپیک نوشتین؟ حداقل لینک میذاشتین . کلا 13 تا پست دارین.  اتفاقا به نظر شما باید شک کرد

منم میخام عمل کنم یک ملیون نیم گفته..دکتر پوست هست متخصص..بیشتر نمیتونم هزینه کنم ان شاءالله ک خوب بشم..استارتر شما عالی شدی

دعا پرنده ای عشق است ،،ک بال پر دارد ..التماس دعا ..
😂😂البته خودمم عين خودتم پارسال رفت تو مخم كه بينيمو عمل كنم همه گفتن نكن بينيت ايرادي نداره ،ولي چ ...

دوست عزیز سلام . پیش کدوم دکتر عمل کردید ؟ از نتیجه عمل (ظاهری،بویایی،تنفس)  راضی هستید ؟ 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
والا من که تبلیغ نکردم عکس هم گذاشتم گفتم جای بخیه هنوز هست . بله به قول دکترها عمل پلک مثل عمل بینی ...

موافقم عزیزم مامان منم پف پلکش و افتادگیش خوب شد چشم چپش بیشتر بوده و الان فرم چشماش خیلی بهتر شده و دیدش بهتر شده مهم اینه و خط برش پلکش هم مشخص نیست 

پیش دکتر رحیمی عمل کرده و خیلی معروفع من از نی نی سایت پیداشون کردم