2733
2734
عنوان

تجربه من از عمل پلک بالا(بلفاروپلاستی)

| مشاهده متن کامل بحث + 298830 بازدید | 462 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام ببخشید منم الان مشکل شما رو دارم . میخواستم ببینم الان بعد از این چند ماه راضی هستین پلکتون بهت ...

بله بعد 50روژخوب شدم اما الان ردزخمم خیلی عمیقه دوسه ماهه اول خوب بود ولی الان 5ماهه خیلی مشخص ردزخمم

عمل پلک خیلی تو چهره تاثیر میذاره 

مادر من جراحی کرد 10 سال جون تر شده 

البته من قبلش از طریق لینک زیر با خانم دکتر سوره علاف اکبری در ارتباط بودم و سوالامو ازشون میپرسیدم 

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-سوره-علاف-اکبری

2731
سلام دوستان من دو هفته است از عمل پلک بالام میگذره چشمام به طرز بدجوری کوچیک بزرگ شدن، من ورمی نمیبی ...

عزیزم چشماتون خوب شد 

چون منم مشکل شما رو دارم 

میشه جوابمو بدی لطفا 

سلام ببخشید منم الان مشکل شما رو دارم . میخواستم ببینم الان بعد از این چند ماه راضی هستین پلکتون بهت ...

سلام عزیزم 

منم مشکل شما رو دارم 

نیخوام بدونم. پلکتون خوب شد؟ 

تو رو. خدا جوابمو بده دارم دیوونه میشم 

سلام آتی جان.اگه اینجایین میشه جواب سوالمو بدین؟منم میخام عمل پلک بالا انجام بدم اما میترسم بعد عمل ...

سلام عزیزم . نه به غیر از جای بخیه که یه خط سفید مونده هیچ مشکل دیگه ای ندارم . بسیار راضیم از عمل و اگر برگردم عقب باز هم انجام میدم. قیافه رو سرحال میکنه