2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بردم کلی هم داروداد سروقت میدم بلکه خوب بشه 

انشالا والا حاضریم خودمون هزار تا درد بگیریم با همه دردایی که داریم بازم یه آخ نگن این طفلیا .☹

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
الهی بمیرم از دستش خون گرفت ،خودم که دلم نیومد باباش بغلش کرد یه پرستاری هم کمک کرد دستش رو صاف نگه ...

سلام عزیزم منم هفته پیش بردم واسه کم خونی و د 3 ازمایش داد اونم یکم گریه کرد خونگیرشون خیلی وارد بود د3 خوب بود یکم سطح گلبول سفیدش پایین بود دکتر گفت شاید مثلا یه عفونت ویروسی داشته اونموقع.دوباره تکرار کن حالا صبر میکنم فعلا گناه داره تو این ماه دوباره خون بگیرن ازش

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
2731

سلام خانوما من امروز رفتم برا دخترم پستونک میوه خریدم 

گفتم شاید ندونید برید بخرید آخه خودمم تازه دیدم میوه میریزی توش بعد نی نی آبش رو میخوره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

اینم گل دختر من

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2740

دخترا کاش تو واتساپ چت میکردیم اینجوری یکمی سخته نظرتون چیه ؟؟؟؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
😘😘😘

😍😍😍😙😙

ماشاالله 

فدات

اگه پایه هستید اعلام کنید شماره هاتون حالا یا به من یا الهام یا هر کی که دلتون میخواد بدید عضوتون کنیم اینجوری بهتره میشه همه کامنت ها رو خوند

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام خانوما من امروز رفتم برا دخترم پستونک میوه خریدم  گفتم شاید ندونید برید بخرید آخه خودمم ت ...

اره هستش اینا

فقط اینکه میوه الان نمیتونن میوه برای اخرای ماه نهم هست 

وخدایی که بشدت کافیست
بچه هااا از اینستا سویق ارگانیک بخرین.خیییلی عالیه.خودتون برین کامنتا رو بخونین.منم ازش خرید کردم&nb ...

سلام گلم میشه شمارشونو بدین من اینستا ندارم

گروه قرمز.وزن اولیه79وزن هدف58
2706