2733
2734

بستگی داره دکترت چی بگه ولی ویتامین د سه ۱۰۰۰ روزانه هست

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ویتامین دی از داروخانه بخر بخور 

یا آفتاب بگیر

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

ویتامین دی

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

اول آزمایش بدید ببینید کلسیم یا ویتامین دی چنده،بعد اگه خیلی پایین باشه آمپول تزریق میکنند،وگرنه کپسول کلسیم ۵۰۰ وقرص ویتامین دی تجویز میکنند،ماست خوبه کشک عالیه شیر ،سنجد رو پودر کنید بدید بخورند،تخم شربتی،موقع خواب هر شب هفت عدد بادام

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

روزانه حداقل 3000 ویتامین‌دی همراه با غذا و فعال‌ساز های اون، منیزیوم 300 میلی‌گرم، قرص ب‌‌کمپلکس هفته‌ای 3 عدد 

خانم‌ها باید بین 50 تا 70 ویتامین‌دی رو نگه‌دارن چون در ماه 2 بار بین 40 تا 80 درصد سیستم ایمنی تضعیف میشه 

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
بستگی داره دکترت چی بگه ولی ویتامین د سه ۱۰۰۰ روزانه هست

به نتیجه آزمایش و فیزیک هر شخص بستگی داره،نمیشه برای همه یک مقدار تجویز بشه ولی برای یک شخص با وزن بالای 50 کیلوگرم برای رنج 50 تا 70 حداقل 3000 روزانه لازمه

هیچی جز آفتاب مستقیم فقط قرص ویتامین دی 

آفتاب مستقیم در ایران با توجه به زاویه ما به خورشید جوابگو نیست و از طرفی باید پوست صورتی رنگ بشه و به رنگ پوست بستگی داره و حداقل نیم ساعت تا یک ساعت لازمه و از طرفی مضرات تابش مستقیم آفتاب در بلندمدت هم هست.

اول آمپول بعد قرص تخم مرغ و ماهی 

بهترین حالت برای ثابت موندن دوز ویتامین‌دی مصرف روزانه یا هفتگی، آمپول نوسان بالایی داره برای کمبود شدید خوبه ولی برای ادامه قطره و قرص

به نتیجه آزمایش و فیزیک هر شخص بستگی داره،نمیشه برای همه یک مقدار تجویز بشه ولی برای یک شخص با وزن ب ...

بله اول گفتم دکترت باید بگه. آمپول ۳۰۰۰۰۰ هزار هم هست که برای شرایط اورژانسی و شش ماه یکباره .در کل برای بزرگسال بیشتر تو pearl های هزار و پنجاه هزار هست . کودکان هم ۴۰۰ و ۲۰۰۰. با توجه به کمبود و نیاز دکتر تعیین میکنه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706