2733
2734
عنوان

خانوم های بالای چهل سوال میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 24 پست

خانوما الان چه کنم

دکتر برم

نرم

چی بخورم

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
دارو ابهل استفاده کنید مشکلتون حل میشه 

چی هست 

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی تست بارداری بده .بعد برو دکتر ...امکان بارداری هست یانه رو بعد از تست بارداری مشخص میشه

متوجه نشدم چطور مگه

دکتر پوست خوب اومدی🤣🤣🤣🤣

آره فکر کن قرص دیان رو ۶ ماه به تجویز دکتر پوستم خوردم و به تشخیص خودم قطع کردم