2733
2734
چیکارکنم تا اسهال دخترم قطع شه کسی میدونه بچم هلاک  شدازبس اسهال رفت؟؟؟

من چيزي نميدونم عزيزم،داروهاشو مرتب ميدي؟وااي خيلي سخته ، خدا كنه زودتر خوب شه ني ني نازت 😳😳

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
من چيزي نميدونم عزيزم،داروهاشو مرتب ميدي؟وااي خيلي سخته ، خدا كنه زودتر خوب شه ني ني نازت 😳😳

ممنون گلم برای دعات اره مرتب میدم بازاسهال بودفقط یه چیزی هیچی هم نمیخوره اخه دارم دیوونه میشم

💖💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون گلم برای دعات اره مرتب میدم بازاسهال بودفقط یه چیزی هیچی هم نمیخوره اخه دارم دیوونه میشم

دکتر هم بردیش؟اخه معمولا بچه ها مدفوعشون شله مطمئنی اسهاله؟آب بدنش کم نشه خدای نکرده سعی کن شیر خودتو بدی هر جوری هست

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید

عزیزم باید ازین پودرها بگیری واسه کمبود آب بدن و مدام بهش بدی یکم موز یخ شده هم بدی تا خوب بشه اسهال 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
عزیزم برای چی گریه میکنه ؟میترسه ازتوجمع بودن؟ راه ببریشم گریه میکنه؟بابا حالا که فکمیکنم این ازپسرم ...

اره کلا از غریبه میترسم کاش گریه کنه جیغ میزنه زیر سینه هم نمی ره که بخابه یا اروم شه هرچی هم راهش ببری بدتر جیغ میزنه 

عزیزم این مقدار سوپ رو که میپزی تو چند وعده بهش میدی؟ بعد فریز میکنی بقیه شو یا میذاری یخچال؟ من سو ...

از تو بلعیده اینکار جیگر جان 

منکه کلی تنبل هستم هروز واسه بچه غذا میپزم 

اخه منکه اصلا نشنیدم غذای فریزر کار درستی باشه

دوستان منم واکسن رهام جان رو زدم طفلک از دیشب سه مرتبه استفراغ کرده حالش بده فک کنم هیچی آستامینوفن ...

ببین پسر منم تا سه ردز تب کرد این واکسنو منم قطره میداوم موثر نبود بردم بیمارستان شربت استامینوفن 4 سی سی دادن تا یذره فروکش کرد گفت هر 4 ساعت بده تو 3 سی سی بده البته حتنا دکتر ببرش سر خود نکن طفلک گناه داره.

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید

مامان رورویک  خوب نیست چرا استفاده میکننین  من که اصلا نخریدم  وقتی فهمیدم ضرر داره  هم ضرر داره هم خطرناکه  ,اگه میخواین استفاده کنین خیلی استفاده نکنین برا نی نی هاتون

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

من امروز دخترمو بردم بهداشت..مراقبت 7ماهگیش.. وزنش و دور سرش اصلا اضافه نشده بود 😑..فقط یک سانت قدش اضافه شده بود..خیلی ناراحتم با اینکه غذا هم شروع کرده هیچی اضافه نشده .گفت دو هفته دیگه بیارش اگه اضافه نکرده بود ازمایش کم خونی بدیم

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 

بهش پدی لاکت بده عزیزم .اگه هم میزان دفعش خیلی زیاده حتما مرتب اب جوشیده خنک و کیدی لاکت بده که خدای نکرده اب بدنش کم نشه

دوستان منم واکسن رهام جان رو زدم طفلک از دیشب سه مرتبه استفراغ کرده حالش بده فک کنم هیچی آستامینوفن ...

واکسن ۶ ماهگی واقعا بد بود . اگه تبش زیاد نیست نگران نباش. استامینوفن رو اگه تا یه ربع بعد خوردن استفراق کنه میشه دوباره داد اما اگه بیشترباشه نباید بدی تا چهار ساعت بعدش.

ایشالا که تب نکنه و راحت بگذره براش 

مامان رورویک  خوب نیست چرا استفاده میکننین  من که اصلا نخریدم  وقتی فهمیدم ضرر داره & ...

والا دکترها زیاد نظریه میدن و بعد پشیمون میشن. من دوستم انگلیس ساکن هست و برای دخترش استفاده میکرد. منم با دکتر که مشورت کردم گفت برای زمان طولانی و مداوم استفاده نکن مثلا چند تا ربع ساعت در طول روز. اینکه یکساعت مداوم توش باشه اذیتشون میکنه نه زمان های کم

2706