2752
2734
ممنونم ، تو پست بعد میگم

عزیزم هرچی بگم کمه وافعاناراحت شدم ان شاالله به برکت همین ماه مبارک حالش خوب بشه 

امیدتوازدست نده کاردرمانی ببرش 

ماهم براش دعامیکنیم ازته دل❤❤

وخدایی که بشدت کافیست
من ناخواسته و خداخواسته باردار شدم ، سونوی قلب که رفتم فقط خوشحال برگشتم ، از غربالگری اول شروع شد ، ...

عزيزم مشهد هستي،پيش كي امينو كردي؟اين توو امينو مشخص نميشد؟؟؟

خدا خودش كمك كنه به حق اين شبها و ني ني گلت سالم باشه زير سايه ي پدر و مادرش🙏🙏🙏🙏

باران که ببارد تنها نخواهم بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکترش میگه تاخیر رشدی داره ، کاش همین باشه اگه زبونم لال نتونه راه بره یا... چشمش مرتب کنترل میکنم ...

عزیرم امیدت به خدا باشه ..ان شا.. هم راه میفته هم بیناییش مشکلی نداره و همچنین شنواییش ...ان شا.. به حق این شبای عزیز خدا و امام رضا کمکش میکنن. 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
ببین ببرش حتمابایددارویگیره داروی خاصیم نیس معمولازاریتن میدن  مخصوصااگزماش ک باسرفس؟؟ شمام م ...

اره عزيزم يادمه گفتي دكتر اهنچيان،ولي شوهر من ميگه گناه داره نميخواد اصلا نميزاره من درشت حسابي دكتر ببرمش اين بچه رو😩😩😩

2731
من ناخواسته و خداخواسته باردار شدم ، سونوی قلب که رفتم فقط خوشحال برگشتم ، از غربالگری اول شروع شد ، ...

عزيزم ميشه بگي سونوگرافي ها رو پيش كي ميرفتي؟؟

بچه هااا از اینستا سویق ارگانیک بخرین.خیییلی عالیه.خودتون برین کامنتا رو بخونین.منم ازش خرید کردم 

سویق کانل واسه بچه هاتون بخرین اشتهاآوره سویق سنجد هم واسه افزایش قد و....

با خودشون صحبت کنین راهنماییتون میکنن

Savigh_radin

[QUOTE=89419427]اره عزيزم يادمه گفتي دكتر اهنچيان،ولي شوهر من ميگه گناه داره نميخواد اصلا نميزاره من درشت حسابي دكتر ...[/QUOT😑😑😑خوب اینجوری ک بیشترگناه داره تومادری هرطورشده راضبش کن بره درمان بچه های مافقط بافوق تخصص اسم الرژیه همین ویس 

الان ببرش ک پیشگیزی بشه خدای نکرده اونوقت نتونی کنترل کنی سرفه واگزماشوحمله هاش شدیدترمیشه 

ببین بچه هاک کوچکن باغذانشون میدن بزرگتدمیشن بصورت مشکلات تنفسی 

من برات ی مثالم دیگ پسرمن توکل پاییزمستون افتضاحه بااینکه از۴ماهگی الرژیش تحت کنترله حالانمیبردم فک کن دیگ چطوربوداوضاعش

پسرمن ک کلاغذابودهرچی میخوردازگوارشش میفهمیدم ولی الان ک بزرگترشده خلط وسرفه وپوسته شدن لب وکیپی بینسش شدیدتره

شکل الرریش تغییرکرده 

اونایی ک اگزمادارن ب غذام ک حساسن بکناراوناازاول بیشتردرگیرمشکلات تنفسی میشنببین دخترمن چزودب خس خس سینه افتاد

خلط زیادسرفه 

کوچیکه کنترل کن بزرگترشد۹۰درصدخوب بهترشده 

حتماببرش اصلاپشت گوش ننداز

من اصلادوس ندارم ازالان بهش دلروبدم ولی میدونم اگ ندم بدترمیشع پس بنفعشه ک بخوره فعلازادیتن میخوره بایدادامه بده 

سینگولرهم قراره اضافه بشه 

اسپری سالباتامول روهم تا۷روزبایدبزنم براش 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیرم امیدت به خدا باشه ..ان شا.. هم راه میفته هم بیناییش مشکلی نداره و همچنین شنواییش ...ان شا.. به ...

ممنون دوستان از لطف تون

آمنیو رو بنیاد ژنتیک انجام دادم ، دکترم نفسیه برادران بود

من سونو خیلی انجام دادم ، پیش مرادی و جواد کوثر میرفتم معمولا.

شمام مشهدی گلم؟ 

[QUOTE=89419427]اره عزيزم يادمه گفتي دكتر اهنچيان،ولي شوهر من ميگه گناه داره نميخواد اصلا نميزاره من ...

عزیزم من زیاد متوجه نشدم ، ولی پسرمنم خس خس سینه داره و تنگی نفس و سرفه ، آلرژی داره؟

حالا خاله ها توروخدا سر سفره افطار موقع شیردادن و.. محمدیاسین منو دعا کنین ، من مشهدم گفتم شبای احیا ...

الهی آمین از ته دل برات دعا میکنم ایشالا که هیچی نیست و گل پسرت روزبروز سالم و سرحال بودنشو بهتون نشون میده .

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
[QUOTE=89419427]اره عزيزم يادمه گفتي دكتر اهنچيان،ولي شوهر من ميگه گناه داره نميخواد اصلا نميزاره من ...

اره ندارم جون حق با شماست راست ميگي شده بايد با دعوا ببرمش ولي ميبرمش حتما 

مرسيي عزيزم 

راستي ندارم جون تينا الان بعد از شير سرفه ميكنه يا ربطي به شير نداره هروقت ممكنه؟

عزیزم من زیاد متوجه نشدم ، ولی پسرمنم خس خس سینه داره و تنگی نفس و سرفه ، آلرژی داره؟

اينا علايم الرژي هستش عزيزم 

خس خس سينه شايد به شيرخشكي كه ميخوره حساسيت داره

ممنون دوستان از لطف تون آمنیو رو بنیاد ژنتیک انجام دادم ، دکترم نفسیه برادران بود من سونو خیلی انج ...

اره عزيزم منم مشهدم و امينو شدم ولي من پيش دكتر تارا براي امينو نرفتم و از دكتر برادران هم تعريف خوبي نشنيده بودم اصلا .

من پيش دكتر هاشمي عطار ميرفتم سونو ها رو و پيش ايشون امينو كردم خدا نگهدارشون باشه يكي از بهتريناست در كارش 

2706