2733
2734
من امروز دخترمو بردم بهداشت..مراقبت 7ماهگیش.. وزنش و دور سرش اصلا اضافه نشده بود 😑..فقط یک سانت قدش ...

وای که این فسقلی ها با وزن نگرفتن شون ادمو دیونه میکنند. فسقل خان ما که کلا یه هفته است بزور شیر میخوره در حد سه دقیقه فقط. ازمایش کم خونی هم دادیم و بهش شربت زینک داد فعلا ببینم اشتهاش بهتر میشه.

پریا جون شاید گل دختر شماهم داره دندون در میاره که وزن نگرفته.

والا دکترها زیاد نظریه میدن و بعد پشیمون میشن. من دوستم انگلیس ساکن هست و برای دخترش استفاده میکرد. ...

آره دیگه معمولا زیاد میزارن تو رورویک دیگه 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای که این فسقلی ها با وزن نگرفتن شون ادمو دیونه میکنند. فسقل خان ما که کلا یه هفته است بزور شیر میخ ...

بارانی جان لثه هاش از عید تا حالا سفت شده ولی خبری از نیش زدن نیس..یعنی باز ممکنه از دندون باشه ؟؟

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
[QUOTE=89776860]ندیگ الان ک ۶ماه ونبمس من بعدواکسن ۶ماهگی نشونومش دوهفتس میشینه خیلیم  سلام ال ...

سلام خوبی من واتساپوپاگ کردم رمم پربودپیامتوالان دیدم تل نداری ؟؟

بین مایت اگ حساسیت داره اون جوشابخاطراوناهم میشه 

مایت توگردوغبارفرش هم هست 

جاروبرقی ک میزنی نباشه خونه 

مرتب ملحفه هاشوبشور

روفرشت اگ میتونی ملافه بندازک مستقیم روفرش نباشه مخصوصاک دیگ چهاردست وپامیرن 

مرتب گردگیری کن 

گل وگیاع نزار

اردیبهشت وهوای بهارم کلابراشون بخاطرگرده خوب نیس 

درکناراینلشریت زاریتن هم بایدبخورن واس پیشگیری 

لبتیات اگ بودخوب توتست مشخص میشد

تین تستایدرصدای اشتباهی هم دارن بهرحال 

ولی لبنیات اخه اینقدچیزخاصی نیس تگ بودنشون میدادحالامیخای یمدت بازخودت مراقب باش 

وخدایی که بشدت کافیست
والا دکترها زیاد نظریه میدن و بعد پشیمون میشن. من دوستم انگلیس ساکن هست و برای دخترش استفاده میکرد. ...

والااینهمه بچه توخانواده مابچه اول خودم هم نشستن ضررش کجابوداونجودبخوای حساب کنی خیلی چیزای دیگم مضره  

کم بشینن هیچی نمیشه اونم فک نکنم هیچ بچه ای بخادیسره طولانی وایسه توش 

وخدایی که بشدت کافیست
والااینهمه بچه توخانواده مابچه اول خودم هم نشستن ضررش کجابوداونجودبخوای حساب کنی خیلی چیزای دیگم مضر ...

اره خودشون خسته میشن نق میزنن..تو روروئک هم نذاریم دیگه باید همش بشینیم بالاسرشون و به هیچ کاری نمیرسیم

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
سلام خوبی من واتساپوپاگ کردم رمم پربودپیامتوالان دیدم تل نداری ؟؟ بین مایت اگ حساسیت داره اون جوشاب ...

مرسی عزیزم از همدردیت بخدا ایتقد دیشب حالم گرفته بود میخاستم دق کنماز غصه.نمیدونم دیگه حالا فعلا همهدج وره دوباره باید رعایت کنم بیشتر بخاطر خودش خوشحال شدم که لبنیات رو بعد یسال میتونم بش بدم بعدش که اون یذره دوع و پنیر رو خوردم ایتجوری شد البته من شب پنیر محلی خوردم تا فردا ظهرش هیچی نشد .ر

استی شمارتو تو خصوصی برام بذار سیو کنم

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
از تو بلعیده اینکار جیگر جان  منکه کلی تنبل هستم هروز واسه بچه غذا میپزم  اخه منکه اصلا ...

هرروز چقدر غذا میپزی براش ؟ بعد بقیه شو نگه میداری تا شب بهش میدی ؟ یا نه هر وعده جدا درست میکنی؟

بارانی جان لثه هاش از عید تا حالا سفت شده ولی خبری از نیش زدن نیس..یعنی باز ممکنه از دندون باشه ؟؟

من دخترم خوش اشتها بود و وزن گیریش خیلی عالی بود فقط زمانی که نزدیک دندونش بود خیلی وزن نگرفت. واسه همین میگم از دندونش هست.

کاش زودتر اولیش نیش بزنه راحت بشه نی نی گلت.

والااینهمه بچه توخانواده مابچه اول خودم هم نشستن ضررش کجابوداونجودبخوای حساب کنی خیلی چیزای دیگم مضر ...

منم همینو میگم ،هم خودمون هم نوه های خانواده مون همشون تو روروک بودن و خدا روشکر مشکلی نبوده. این فسقلی ها عمرا بیشتر از یه ربع بیست دقیقه تحمل کنن تو روروک باشن خخخخ

چجوری ازمایش دادین ؟ خون گرفتن ازش؟    

الهی بمیرم از دستش خون گرفت ،خودم که دلم نیومد باباش بغلش کرد یه پرستاری هم کمک کرد دستش رو صاف نگه داشت تا اون یکی بتونه نمونه بگیره . برای سوزنش یه کوچولو گریه کرد اما خون نمیومد و دستش رو فشار دادن خیلی گریه کرد قربونش برم😢😢.

2706